Loreal Elseve 3 Mucizevi Kil / Ağırlaştırmayan Bakım Serisi

loreal-elseve-3mucizevikil-bakim-serisi

Merhaba güzel ailem. Saç bakımı = Makyaj Diyarı değil mi? 🙂 Artık alıştınız bence saç bakım ürünlerine olan zaafımı. Yeni bir saç ürünü görünce gözlerimden kalpler fışkırıyor adeta. Loreal Elseve‘in bu son çıkardığı 3 Mucizevi Kil Bakım Serisinde de aynı heyecanı yaşadım. Dilerseniz hemen incelemeye başlayalım.
3 Mucizevi Kil Serisi; yağlanmaya eğilimli saç tipleri için üretilmiş olup, içerisindeki 3 hafif kil ile zenginleştirilmiş formülü ile saç diplerindeki yağı ve kirden arındırıp, ferah ve ağırlaşmayan saçlara ulaştırmayı vaat ediyor.

loreal-elseve-3mucizevikil-kilmaskesiloreal-kilmaskesiloreal-kil-maskesi

Öncelikle saç tipimden bahsetmem gerekirse; gün aşırı yağlanan saçlara sahibim. 1 günü idare ediyorsam, 2. gün saçlarım muhakkak yağlanır ve yıkamak zorunda kalırım.
Kil Maskesi; 150 ml’lik kavanozda ve yoğun bir yapıya sahip. Şampuan öncesinde kullanılıyor. Duşa girmeden önce kuru saç diplerime masaj yapar hareketlerle uygulayıp, 5 dakika kadar bekledikten sonra duruluyorum. Maske saçlarımdayken saç diplerime verdiği ferahlık beni öylesine mutlu ediyor ki anlatamam size. Karma-yağlı cilt tipine sahip olup cildine kil maskesi yapanlar bahsettiğim hazzı anlayacaktır. 🙂 Bu maskeyi kullandığım zamanlarda 2. günü de rahatlıkla kurtarabiliyorum. Çok sevdim.

loreal-elseve-3mucizevikil-sampuanloreal-elseve-3mucizevikil-shampoo

Şampuan; yoğun bir yapıda. Kokusu mis gibi. Hani bir şampuanı ilk kullandığınızda saçlarınıza kattığı yumuşaklığı, yada verdiği sertlikten dolayı vs. daha saçlarınızı yıkarken notunu hemen verirsiniz ya. İşte ben bu şampuanı ilk kullandığım zamandan itibaren çok sevdim. Saçlarımı sertleştirmemesi en güzel yönlerinden biri oldu. Saçlarımı arındırırken, hafif bir his bırakması çok güzel.

loreal-elseve-3mucizevikil-sackremiloreal-elseve-3mucizevikil-sac-bakim-kremi

Saç kremi de aynı şekilde yoğun bir yapıya sahip. Şampuan sonrasında diplere değirmeden saç boylarıma uygulayıp 2-3 dakika kadar bekledikten sonra duruluyorum. Bu sayede sonrasında saçlarımı kolay bir şekilde tarayabiliyorum.

loreal-3mucizevikil-sampuan

Sonuç olarak; ben Loreal Elseve 3 Mucizevi Kil Ağırlaştırmayan Saç Bakım Serisini çok sevdim. Gün içerisinde saçlarınız ağırlaşıyor ve çabucak yağlanıyorsa bu seriyi denemenizi tavsiye ederim.

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere…

Sevgilerimle…♥

5 comments

  1. Kesinlikle denemek istiyorum

  2. Eğer benim saçlarımda böyle mükemmel olacak ise tabiki bende alırım ???

    1. yaaaa 🙂 neden olmasın hatta daha güzel olur… çok teşekkür ederim

  3. Bu şampuanı son zamanlarda çok görüyorum dedikleri kadar güzel mi gerçekten diye düşünürken yazınıza rastlamam iyi oldu 🙂 teşekkürler

Bir cevap yazın