Loreal Color Riche Mat Ruj / No : 636

Merhaba sevgili ailem. Datça Tatilimiz esnasında şehir merkezinde gezerken Gratis görünce sanki Ankara’da asla Gratis yokmuş gibi hemen daldım içeri. ☺ Loreal standında Color Riche Mat Rujlar serisinden daha önce hiç gözüme çarpmayan 636 numaralı ruju gördüm. Rengi çok hoşuma gitti. Hemen alacaktım fakat stoklarında kalmamıştı. Bende Ankara’ya gelince Gratis’e koşup hemen bu ruju aldım.

loreal-color-riche-mat-ruj-no-636

Color Riche Mat Serisinin Rujları siyah ve gold tasarımlı gayet kaliteli ve şık bir ambalaj tasarımındalar. Hatta üst kapağının açılıp kapandığı yerde birde çentik bulunuyor. Kapağı kapatınca tık diye kapanıyor ve bu sayede özellikle ruj çantanızdaysa kapağın kendiliğinden açılma durumu olmuyor.

loreal-color-riche-mat-rujloreal-color-riche-mat-rujlarloreal-color-riche-636

636 Numara; içerisinde soğuk mor tonları barındıran kahve-mor karışımı hoş bir tona sahip. Mat yapıda olmasına rağmen sürümü çok kolay ve aşırı mat bir formülü olmadığı için dudakları kurutmuyor da. Ben bu ruju hiç kuşkusuz, tüm buğday tenler başta olmak üzere tüm cilt tonlarına çok yakışacağını düşünüyorum.

loreal-color-riche-636-numaraloreal-ruj

Tam ışığın bir açılıp bir kapandığı saatlerde fotoğraflamaya çalıştığım için rujun rengini yüzümde tam olarak yansıtamasam da bendeki duruşu bu şekilde. Gün ışığında bir ton daha koyu duruyor. Yani tam olarak elimdeki duruşu gibi de diyebilirim.

loreal-colorriche-mat-ruj-636loreal-matrujloreal-mat-ruj-636

Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

Bir cevap yazın