L’occitane Maskeler

Herkese merhaba sevgili ailem. Yaklaşık bir senedir çekmecemde bekleyen kullanmaya ancak fırsat bulabildiğim L’occitane Maskelerimin ufak bir  inceleme yazısını sizlerle paylaşmak istedim. Elimde L’occitane markasına ait böyle iki üç kullanımlık maskelerden üç adet vardı. Birini kullanmadan önce çekmediğim için fotoğraflarda maalese yok. Ama yinede bahsedeceğim.

loccitane-maskeler

L’occitane Soothing Mask / Yatıştırıcı Maske

İçerisinde bulunan siyah frenk üzümü tohumu cildi hızla tazeleyerek anında cildi sakinleştiriyor. Aynı zamanda cilde nemli,yumuşacıkbir his bırakıyor.

loccitane-apaisant-masque

L’occitane Mineral Moisture Mask / Nem Maskesi

Bu maske Provence’ın gelen Reotier kaynak suyu ile zengin, mineral ve kalsiyum zengini.Yalnız benim gibi karma bir cilde sahipseniz cildinize bir tık ağır gelebilir. Zira nem oranı çok yüksek. Normal şartlarda yıkanan bir maske olmamasına rağmen ben yıkamadan rahat edemedim. Ona rağmen nemi fazlaca yetti. Kuru ciltler sevecektir.

loccitane-hydratation-minerale-maske loccitane-hydratation-minerale-masque

L’occitane Purifying Mask / Arındırıcı Maske

Bu seriden hiç kuşkusuz en sevdiğim maske oldu kendisi. Şuraya linkini ekliyorum bakabilirsiniz. Arındırıcı özelliği sayesinde ilk kullanımda dahi siyah noktalarda gözler görünür azalma oldu. Çok ama çok güzel. Tavsiye ederim!🌈

Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

Bir cevap yazın