Listerine Advanced White / Ağız Bakım Ürünü

listerine-advanced-white

Günün yazısından merhaba! Bugün sizlere kahvemi yudumlarken Listerine markasının ürün yelpazesine son eklediği Advanced White isimli ağız bakım ürününden bahsedeceğim. Ayrıca ayıcığımın eline Listerine çok yakışmış değil mi? 🙂 Geçtiğimiz haftalarda Colgate Optik Beyaz Ağız Çalkama Suyu’ndan da şurada bahsetmiştim. Advanced White’ın Listerin’in diğer ürünlerinden farkı; sadece 2 haftada daha fazla beyaz dişlere sahip olacağımızı vaat ediyor. Aynı zamanda ürünün 2 haftada daha beyaz dişler sağladığı klinik olarak kanıtlanmıştır.

listerine-advanced-white (3)

Günde 2 kez kullanımı öneriliyor fakat diş doktorları ağız çalkalama sularının içerisinde çeşitli kimyasallar ve alkol bulundurduklarından dolayı dişlerin incelmesine ve güçsüzlenmesine, dudaktaki çatlamalara neden olduğu ve ağzın iç yüzeyine zarar verebileceği için önermiyorlar. Bu sebepten ben günde sadece 1 defa kullandım. Ürünün içerisinde alkol bulunduğundan mıdır bilmem kullandığım zaman ağzımı özellikle dilimi yakıyor.

listerine-advanced-white (1)

Dişlerimde leke olmadığı için bu konu hakkında olumlu yada olumsuz bir düşüncem yok. Bunun dışında dişlerimi temizlemesi ve beyazlatmasını ben çok sevdim. Özellikle senelerdir 20’lik dişlerimle başım belada olduğu ve ağrı genelde geceleri nüksettiği için anlam veremediğim şekilde bir gargara anında ağrımı kesiyor. Ürünü bitirince içerisinde alkol bulundurmayan çeşitlerini de denemek istiyorum. 500 ml’lik fiyatı 18,00 TL.

Sevgilerimle…♥

3 comments

  1. merhaba sizce colgate optik beyaz mı daha iyi listerine mi?

    1. Listerine ♥

  2. ağız kokusuna filan çok iyi geliyor daha önce yerli markalar kullanmıştım şimdi bunu kullanıyorum özellikle sevgilim daha çok seviyooo 😛

Bir cevap yazın