Life İn B12 Vitamin

Herkese merhaba güzel okuyucularım. Geçtiğimiz aylarda birkaç vitamin almamız gerekiyordu ve erteliyorduk. Gratis alışverişimiz esnasında Life İn Gıda Takviyelerinde indirim olduğunu görünce denemek istedik. Bugünkü inceleyeceğimiz gıda takviyesi ise; Life İn B12 Vitamin.

life-in-b12-vitamin

Öncelikle gıda takviyesi nedir? Neden yaşantımızda önemlidir? Bunlardan bahsedelim. 

Hayvanlarda ve insanlarda doğal gıdalara ek olarak kullanılan ve genellikle kullanıcının diyetinde hastalık, yetersiz beslenme gibi sebeplerle görülebilen eksikliklerin giderilmesinde rol oynayan maddelerdir.

Life İn Gıda Takviyeleri de Gratis bünyesinde olan bir marka. Alırken çok uygun fiyatlı olduğu için kararsız kalmıştık fakat mağaza personeli kendisinin de kullandığını, hatta doktoruna da danıştığını doktorunun da kendisinin dahi kullandığını, tavsiye ettiğini söyleyince gönül rahatlığıyla aldık.

Tabii ki aynı zamanda bizde kendi doktorumuza sorduk, herhangi bir sakınca olmadığını kullanmaya devam edebileceğimiz söyledi.

life-in-gratis

B12 Vitamininin Faydaları;

  • B12 vitamini hücre yaşlanmasının önüne geçer.
  • Sinir hücrelerini onarır.
  • Kalp ve damar hastalıklarına karşı vücudu korur.
  • Felce ve yüksek tansiyona karşı damarları korur.
  • B12 vitamini aynı zamanda karbonhidratları enerjiye çevirir, yağı azaltır.
  • Sağlıklı saç, cilt ve tırnak için temel ihtiyaçtır.
  • Yeni hücre üretilmesini ve derinin düzenli olarak yenilenmesini sağlar.

life-in-vitamin-b12

Vitaminin direkt olarak faydasını şöyle gördük, böyle gördük diyemeyeceğim ama test sonuçlarımıza göre kullanmamız gerekti. Kullandık ve bir sonraki kan testimizde sonucun olumlu yönde ilerlediğini gördük. En azından bu ilerlemeyi bu vitamine de bağladık açıkçası. O yüzden biz memnun kaldık.

Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

Bir cevap yazın