Lambre Kompakt Allık

Merhaba sevgili ailem. Uzun yıllardır allık kullanamayan bir ben, son bir kaç aydır allıksız makyaj yapamaz hale geldim. Benim makyajlarımın tamamlayıcısı genelde bronzerlardır. Normal şartlarda allıklara hiç ihtiyaç duymam. Fakat geçtiğimiz yaz fondöten alışkanlığımdan uzaklaşınca allıklara yöneldim. Lambre Kompakt Allık da onlardan biri oldu.

lambre-kompakt-allik

Lambre markasıyla firmadan tarafıma gelen ürünlerle tanışmıştım. Hatta şuradaki yazımda da ürünleri detaylıca incelemiştik. Bu kompakt allığın numarası “03”. Gül kurusu ile pembe tonları arasında, pembeliği daha ağır basan mat yapıda ve oldukça fazla pigmentli bir allık.

lambre-alliklambre-allik-no-03lambre-allik-03lambre

Allık çok fazla pigmentli olduğu için fırçamı dokundurduktan sonra yüzüme götürmeden önce fırçayı silkelemeyi ve fazlasını elimin üzerine sürüp yanaklarıma kalanını uygulamayı tercih ediyorum. Aksi takdirde palyaçoya dönebilirim.☺ Kalıcılığı da başarılı. Yüzümde duruşunu da beğeniyorum. Genelde şeftali tonlarında allık kullanan biri olarak bu pembiş allığı her zaman olmasa da birçok makyajımda kullanmayı tercih ediyorum.

lambre-compact-blushlambre-03-numara-allikmat-pembe-allik

Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın