Lambre Brillance Fondöten

Merhaba sevgili ailem. Konumuz; makyaj. Konumuz ten ürünlerinden; fondöten. Lambre Brillance Fondöten… Daha önce bu markaya ait ürünler kullanıp, incelemelerini de yazmıştım bloğuma. Ürünlere dair yazdığım inceleme yazımı okumak isterseniz şuraya tıklayabilirsiniz. Şimdi fondöteni inceleyelim…

lambre-fondoten

Lambre Brillance Fondöten

Tüm cilt tipleri için uygun olan bu fondöten parlaklık etkisi veren, cildi pürüzsüzleştiren fondöten olarak geçiyor.

  • Deriyi pürüzsüzleştirmeyi ve rengini düzenlemeyi,
  • Aynı zamanda neredeyse bir krem ​​gibi de beslemeyi.
  • Cildin uygun nem seviyesini koruyup ve kurumasını engellemeyi,
  • Uygulamadan sonra maske efekti oluşturmamayı,
  • Cildinize adapte olarak, cildi parlaklaştırmayı vaat ediyor.

lambre-kozmetik-fondotenlambre-brillanca-fondoten

3 farklı renk seçeneği olan fondötenin bendeki rengi; “2 numara”. 50 ml’lik siyah, şık bir tasarıma sahip tüpte bulunan bir ambalaja sahip. Bu sebepten kullanımı da gayet pratik.

lambrefoundation

Fakat ne yazık ki fondötenin rengi bana koyu geldi. Aslında bileğime swatch yaptığım haliyle çok belli olmuyor ama yüzüme sürdüğümde bildiğiniz ıstakoz gibi oluyorum. ☻Rengini sizlere tam olarak yansıtabilmek için fotoğrafları farklı ışıklarda da çektim.

lambre-kozmetik-turkiye

Renginin cilt tonuma uymaması dışında herhangi bir sorun yok ama. Yapısı tam istediğim gibi ıslak bitişli. Kapatıcılığı yüksek. Vaatlerindeki gibi cildimi kurutmaması, nemlendirmesini de sevdim. Kalıcılığı da gayet iyi.

lambre-turkiye-fondoten

Lambre Ailesi açık rengini de göndermek istedi fakat gerek duymadım. Tek başına kullanamasam da açık renkli fondötenlerimle karıştırarak değerlendirmeyi düşünüyorum. Kuru cilt tipine sahipseniz yada benim gibi kuru bir cilt tipine sahip olmamanıza rağmen ıslak bitişli fondötenlerden hoşlanıyorsanız bu fondöteni size tavsiye ederim.

Sevgilerimle…♥

 

Rosegal.com INT

1 comment

  1. Salam lambre ürünlüri cruelty free mi?

Bir cevap yazın