Lactone Parfüm

Merhaba sevgili ailem. Son zamanlarda sıkça adını duyar olduğum L’actone Kozmetik markasıyla bende tanıştım. L’actone Kozmetik; parfüm çeşitleri, deodorantlar, oda kokuları ve kişisel bakım ürünleriyle geniş ürün yelpazesine sahip bir marka.
Her kadının ilgisini çekecek tarzda kokulara sahip parfüm skalalarına hoşlandığınız kokuları online sitelerinden koku testlerine bakarak alabiliyorsunuz. Bu uygulama benim oldukça ilgimi çekti ve çok sevdim. Sizde kendinize uygun kokuyu bu şekilde bulabilirsiniz.

lactone-parfum

Parfüm şişesinin ambalajı çok şık ve kaliteli. Gold aşığı biri olarak şişe tasarımdaki gold detaylar çok hoşuma gitti. Şeker şeker kokan parfümlerden ziyade daha kadınsı kokuları tercih eden biri olarak; bu koku tam benlik diyebilirim. Etkileyici, asil bir kokuya sahip.

lactone

Bu parfümün biraz ağır bir kokusu var. Meyve meyve kokan şekersi kokulardan hoşlanmıyorsanız sizde seversiniz. İlk sıktığım anda da sonrasında da kokunun güzelliği tüm şıklığıyla devam ediyor. Edp özelliği ile de gayet kalıcı bir parfüm. Ben çok sevdim.

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere…

Hoşçakalın…♥

4 comments

  1. bana aynı ürün hediye olarak geldi tekrar almak istiyorum ama sitesinde bulamadım nerden aldınız link paylaşabilir misiniz?

  2. Bende siyah ambalajlı olanını kullandım. Gerçekten çok kalıcılar canım.

Bir cevap yazın