Lactone Bomber Parfüm

lactone-parfum

Merhaba güzel hatunlarım. Son zamanlarda sıkça adını duyar olduğum L’actone Kozmetik markasıyla bende tanıştım.  L’actone Kozmetik; parfüm çeşitleri, deodorantlar, oda kokuları ve kişisel bakım ürünleriyle geniş ürün yelpazesine sahip bir marka.
Her kadının ilgisini çekecek tarzda kokulara sahip parfüm skalalarına hoşlandığınız kokuları online sitelerinden koku testlerine bakarak alabiliyorsunuz. Bu uygulama benim oldukça ilgimi çekti ve çok sevdim. Sizde kendinize uygun kokuyu bu şekilde bulabilirsiniz.

BOMBER

Lactone Kozmetik’in bana gönderdiği ise  Prime serisinden ”Bomber” isimli olan koku. Parfümün içeriğinde neler var inceleyelim o zaman…
Üst notasında : Bergamot, yasemin çiçeği, tatlı notalar
Orta notasında :
Amber, vanilya, sandal özü, tefarik, yasemin çiçeği
Alt notasında :
Misk, balsamik ve odunsu notalar bulunuyor.

lactone-bomber-parfum

Parfüm şişesinin ambalajı çok şık ve kaliteli. Gold aşığı biri olarak şişe tasarımdaki gold detaylar çok hoşuma gitti. Şeker şeker kokan parfümlerden ziyade daha kadınsı kokuları tercih eden biri olarak; Bomber tam benlik bir koku diyebilirim. Etkileyici, asil bir kokuya sahip.

lactone-kozmetik

Bomber kesinlikle ağır bir koku değil. İlk sıktığım anda da sonrasında da kokunun güzelliği tüm şıklığıyla devam ediyor. Edp özelliği ile de gayet kalıcı bir parfüm. Ben çok sevdim.
Aynı zamanda L’actone Kozmetik uygun fiyatlarla bayilik de veriyor.
Facebook adresleri için buraya ,
İnstagram adresleri için buraya ,
Web sitelerinden online olarak satın almak için ise şuraya tıklayabilirsiniz.

Sevgilerimle…♥

Bir cevap yazın