Laction Mediatic Labs Kırışıklıklara Karşı Göz Altı Maskesi

Herkese merhaba. Gratis’te ara sıra denk gelip gözüme kestirdiğim Laction Mediatic Labs Kırışıklıklara Karşı Göz Altı Maskesini yine birgün Gratis indiriminde şaşırtıcı bir şekilde ürünler bitmeden denk gelince hemen satın aldım.

laction-goz-maskesi

Paketin içerisinde 6 adet göz altı maskesi bulunuyor. Ben bu maskeyi göz çevremi nemlendirmesi ve canlandırması için almıştım. Maskenin işlevlerini ise birde yakından incelemek istiyorum.

Laction Mediatic Labs Kırışıklıklara Karşı Göz Altı Maskesi

A ve E vitaminleri, hyaluronic asit ve ginseng ile yüz ifadesini pürüzsüzleştirir ve canlandırır. Vitamin A (kırışıklıklara karşı), Vitamin E (antioksidan),  ve Ginseng (canlandırıcı), göz alıcı bir görünüm için göz kontörünü yeniden şekillendirir. Cildin nem seviyesini dengeler, kırışıklıkların görünümünü azaltmaya yardımcı olur. Göz altındaki torba ve halkaları toparlar.

laction-goz-alti-maskesi

Ürünü kullanmadan önce fotoğrafladığım ve ne zaman kullanacağımı kestiremediğimden dolayı paketi açarak ürünün hava almasını istemedim. 3 tane şase bulunuyor pakette ve 6 adet ürün çıkıyor. Koruyucu filmden maskeleri çıkararak temiz göz çevremize yerleştiriyoruz. 25 dakika kadar bekledikten sonra çıkarıp, kalıntıları su ile duruluyoruz. Bu kısımda ben göz altlarımı ova ova yıkamıyorum açıkçası. Suyu hafifçe göz çevreme dokunduruyorum.

laction-mediatic-labs-kirisikliklara-karsi-goz-alti-maskesi

Yorumlarımdan biraz bahsedelim şimdi de;

  • Maskeleri göz çevresine yapıştırdıktan sonra müthiş bir serinlik hissediyorum. Açıkçası bu serinlik iyi hissettiriyor.☺
  • Zamanım varsa 25 dakikadan daha fazla bekliyorum bazen. Sonrasında çıkardıktan sonra ürünün vaatlerinde de söylediği gibi çıkarırken ayna karşısında olduğum için hafif pürüzsüz bir görünümle karşılaşıyorum. Buna blur efekti dersek daha doğru olabilir. Tabii ki sürekli o şekilde kalmıyor göz çevresi. Bunu unutmamak lazım. Düzenli ve devamlı kullandığımız takdirde çok daha güzel sonuçlar alacağımı düşünüyorum.
  • Göz çevremi bolca nemlendiriyor. Hatta öyle ki çıkardıktan sonra su ile durulursam etkisi uçup gidecek diye hissediyorum.☺ Hiç dokumak dahi istemiyorum.☺♥
  • Beklediğimden çok daha güzel etki aldığım için ben her zaman bu maskelerden almaya devam edeceğim. Merak edenlere tavsiye ederim.

Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

2 comments

  1. Acaba neden suyla durulamak gerekiyor, o kısmı merak ettim. Shiseido’nun göz maskelerinin anlık etkisine bayılıyordum; L’action da uygun fiyatlı muadili olabilir gibi geldi. Teşekkürler yazı için Esra’cım, sevgiler!

Bir cevap yazın