La Roche Posay Toleriane Caring Wash Yüz Temizleme Jeli

Merhaba sevgili ailem. Yaklaşık 2 aydır denediğim La Roche Posay Toleriane Caring Wash Yüz Temizleme Jeli hakkında biraz bıdı bıdı yapmaya geldim.☺Aslında bundan önce cilt doktorumun tavsiyesi üzerine karma ve yağlı ciltler için  Bioderma Sebium Foaming Yüz Temizleme Jelini kullanıyordum. Hatta 500’er ml’lik boyutta olanlardan iki şişe bitirdim. Çok da memnundum. Okumak isterseniz TIK TIK
Fakat şu yeni ürün deneme merakımdan kendimi asla alıkoyamadığım için bu defa farklı bir ürün denemek istedim. Bu yüzden yine dermokozmetik markalar arasında güvendiğim markalardan olan La Roche’u tercih ettim.

laroche-toleriane-caring-washlaroche-toleriane-caring-wash

La Roche Toleriane serisinde farklı cilt tiplerine göre birçok farklı çeşitleri var. Benim cildim de karma/hassas/havadan nem kapan/huysuz bir cilt olduğu için Toleriane Caring Wash “Normal, kuru ve hassas ciltler için” olanı aldım. Bu ürünün 200 ml ve 400 ml’lik seçenekleri var. Normalde ilk kez deneyeceğim için küçük boyutunu almam lazımdı ama bu defa gözümü kararttım ve 400 ml’lik pompalı şişede bulunan boyutunu aldım.

laroche-toleriane-caringwashlaroche-yuz-temizleme-jeli

Parfüm içermeyen formülü ile La Roche Posay Toleriane Caring Wash Yüz Temizleme Jeli;

Kremsi, yoğun bir yapıya sahip. Nemlendirici kremleri düşünün. Onların temizleme jeline dönüştürülmüş hali gibi. Herhangi bir kokusu yok. Genelde makyajlarımı temizlerken yada sabah-akşam cildimi temizlemek için kullanıyorum. Karma bir cilt tipim olduğundan temizleme jellerimde köpüren jellere alıştığım için başlarda bu ürüne alışmak biraz zamanımı aldı. Yapısından dolayı köpürmüyor çünkü.

larochelaroche-yuztemizleme-jeli

Makyajlarımda dahil olmak üzere cildimi güzel temizliyor. Benim huysuz cildimde herhangi bir sivilce, irite sorununa yol açmadı kesinlikle. En sevdiğim özelliği de bu oldu. Genel olarak memnun kaldım diyebilirim. Fakat birkez daha alacak olsam yağlı ciltler için olanını denemek isterim. Aslında köpürmeyen ürünlerin içerik olarak daha temiz olduklarını bilsem de köpürsün istiyorum, o gıcır gıcır temizlik hissini yaşamak istiyorum ben.☺ Bu temizleme jelini kuru ciltlerin çok seveceğini düşünüyorum ama. İhtiyacınız varsa alın, aldırın. ♥

laroche-toleriane-yuz-temizleme-jeli

Bir sonraki yazımda görüşmek dileğiyle…

Hoşçakalın.♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın