Koton Beauty Dörtlü Göz Farı / Dark Taupe

koton-4lu-far

Merhaba! Bugün sizlere bir heyecanla 5,00 TL’ye satın aldığım bu muhteşem  far paletinden bahsedeceğim. Evet yanlış okumadınız sadece 5,00 TL’ye aldım. Koton markasının Beauty serisindeki günlük kullanıma çok uygun, aynı zamanda benim göz makyajlarımda sürekli tercih ettiğim renk skalasından oluşan dörtlü far paleti.

kotonbeauty-dortlufar

Dörtlü far paletinin ismi Dark Taupe.♥ Normal satış fiyatı 20,00 TL olan far paletini bundan 2/3 ay kadar önce ablam 10,00 TL gibi cüzi bir fiyata almıştı. O zamanlarda da çok beğenmiştim fakat almayıp, sonraya bırakmıştım. Koton kozmetik serisinde yenileme yapacağı için (mağaza personelinin bana söylediği üzere) fiyatları daha da indirince bende fırsattan yararlandım tabii.

koton-darktaupe-far

Renklerin swatchları bu şekilde. Doğal tonlardaki bir göz makyajını herhangi ekstra bir renge ihtiyaç duymadan tamamlayacak en güzel far paletlerinden. Tamamlayan renkten kastım; paletin sol üst tarafındaki kemik rengi. Hemen altındaki kiremit rengi zaten efsane. Sağ taraftaki kahverengileri de severek kullanıyorum.

koton-nude-far

Daha iyi görebilmeniz açısından swatchları bir de yakın kadrajdan çektim. Renkleri bu şekilde daha güzel yansıttım. Paletin sağ alt tarafındaki, kolumun sol tarafından en başındaki koyu kahverengi olan far mat yapılı ve diğer üç renk içerisinde ışıltı barındırıyor. Tüm renkler harika. Yapıları yumuşak. Kalıcıkları da gayet iyi. Koton’da tekrar denk gelirsem dörtlü far paletlerinin diğer renklerinden de almak istiyorum. İnstagram hesabımda bu far paletini kullanarak yaptığım göz makyajıma şuradan bakabilirsiniz.

Sevgilerimle…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın