Konsantre Parfüm / Ünlü Markaların Uygun Fiyatlı Parfüm Muadilleri

konsantreparfum

Merhaba. Biliyorsunuz ki ünlü markaların parfümleri oldukça pahalı. Gönül ister ki daha uygun fiyatlı olsunlar, istediğimiz zaman alabilelim. 🙂 Maalesef böyle bir durum özellikle high end markalarda mümkün olmadığı için genelde indirim bile söz konusu olamıyor.
Mesela ben Estee Lauder’in bir parfümünü almayı çok istiyordum fakat fiyatı 500,00 TL olduğu için alamıyordum. Maddi olarak bu fiyatlar bizi aşsa da bir parfüme bu kadar para verilir mi konusu da düşündürüyor hep. Ben bu parfümlerin muadillerini uygun fiyata alabileceğimiz  KONSANTRE PARFÜM‘le tanıştım ve sizleri de tanıştırmak istedim. ♥

konsantre-parfumkonsantre-parfum-

Konsantre Parfüm’den hediye gelen parfümler bu şekilde bir kutunun içerisinde geliyor. Paketleme oldukça iyi ve benim elime de güvenilir bir şekilde ulaştı.
Sitede birçok farklı markanın kokularına ulaşabileceğiniz seçenekler mevcut. Aynı zamanda bu parfümlerin içerisinde alkol bulunmuyor. Üstelik kokuların aynısı geliyor.

esteelauder-modernmuse-lerouge-parfum

Yukarıda bahsettiğim Estee Lauder Modern Muse serisindeki ”Le Rouge” Parfümü. Şuan online sitesinde 100 ml’lik fiyatı 499,00 TL. 🙂 Aynı kokuyu Konsantre Parfüm’de çok daha uygun fiyatta.! Şuradaki linke tıklayarak fiyatlar hakkında bilgi sahibi olabilir, dilerseniz de sipariş verebilirsiniz.

konsantre-parfum-esteelauderesteelauder-modernmuse-lerougedoldurma-parfum-esteelauder

Ben bu siteden kendim için Estee Lauder Modern Muse Le Rouge Parfümü seçtim. Kokusu ise orjinaliyle birebir aynısı. Mağazada gidip gelip kokladığım için artık aşinayım kokuya. 🙂

konsantreparfum-lancomelacome-la-via-bellelancome-parfum

Ve sprey şişedeki parfümün yanı sıra roll-on başlıklı esans şeklinde, kokusu daha yoğun olan bir parfüm de seçebiliyorsunuz. Ben bu esanstan sosyal medyada sıkça gördüğüm ve kokusunu merak ettiğim Lancome La Vie Est Belle Parfümü seçtim.

lancome-la-via-est-belle
Gerçekten muazzammış kokusu. Estee Lauder’den daha çok sevdim diyebilirim. Ayrıca her ikisi de çok kalıcılar.

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere…

Sevgilerimle…♥

 

SHEIN -Your Online Fashion Dress

1 comment

  1. çok guzel parfumler çokda kalıcılar. ozellıkle surulerek kullanılanları çok beğendim

Bir cevap yazın