Koleston Naturals Saç Boyası

1

Merhaba ! Bugün sizlere Koleston Naturals Saç Boyası’ndan bahsedeceğim. Saçlarımı uzun yıllar boyunca ombreli kullandım. Saçlarım ince telli ve uzun olduğu için ne kadar çok bakım ürünü kullansam da saçlarım aşırı derecede yıprandı. Saçlarıma zarar veren açıcılardan vs. kurtulmak isteyince doğal rengime dönmek istedim. Kuaförde soluğu alınca ilk olarak saçlarımın uçlarındaki kırıklardan kurtuldum. Sonra yine saçlarımın uçlarındaki sarı rengi, saç diplerimden omzuma kadar olan doğal saçlarıma en yakın olan renge boyattım. Fakat ne yazık ki kuaförün kullandığı boyayı görmediğim için 15 günde saçımın rengi açıldı. Tekrar boyattım aynı şekilde yine açıldı. Sonra kendim boyamaya karar verince, Rossman personelinin yardımıyla Koleston Boyanın Naturals Serisinde saçıma en yakın 6/73 numaralı rengini aldım.

2

Saçlarımın uçlarını kendim boyadım. SONUÇ MUHTEŞEM!!! Saçlarımın doğal rengine en yakın rengini buldum ve kalıcılık konusunda kuaförde boyattığım saçlarımdan daha çok memnun kaldım. Daha önce bir çok markanın garnıer, palette vs., saç boyasını annemin, arkadaşlarımın saçında, kendi saçlarımda denedim fakat Koleston kadar hiç birinden memnun kalmadım.

16-01-23-13-05-04-745_photo
Fotoğrafta gördüğünüz gibi saçlarımın uçlarındaki sarılardan kurtulup doğala eşitlediğim hali. Eğer saçlarınız için gerçekten iyi bir boya arayışındaysanız; Koleston’a muhakkak şans vermenizi tavsiye ederim. Fiyatı 10,90 TL.
Sevgilerimle… ♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın