Kiko Smart Eyeshadow – Tekli Far

kiko-milano-tekli-far

Merhaba güzel ailem. Bugün sizlere Kiko Milano Kozmetik‘in benimde son zamanlarda severek kullandığım tekli farından bahsedeceğim. Aslında bu farı Wet’n Wild‘ın Comfort Zone Paletindeki tek başına kullandığım zamanlarda dahi harikalar yaratan Browbone rengine çok benzettiğim için aldım. Malum farı yiyip bitirdiğim için aynı paleti almak yerine övgüsünü çok duyduğum Kiko‘nun farlarından denemek istedim.

kiko-milano

Bahsettiğim far ; Smart serisindeki tekli farlardan 09 numarası.

kiko-kozmetik-smart-teklifar

Griyle beyaz arası gibi duran, aynı zamanda içerisinde ışıltı barındıran, her makyaja uyum sağlayabilecek, tek başına kullanıldığında da çok şık görünen bir renk. Bahsettiğim gibi Browbone rengine de oldukça benziyor.

kiko-tekli-far

Yumuşacık bir yapıya sahip. Fazla tozuttuğu söylenemez. Fakat bu far da şöyle bir durum söz konusu parmağımı değirdiğimde gayet pigmentli olan bu far dağıttığım zaman görselde de gördüğünüz üzere uçup gidiyor sanki. Tok bir pigmenti yok. İstediğim rengi elde edene kadar 3-4 kat üzerinden geçmem gerekiyor.

kiko

Ben genel olarak memnun kaldım. Kiko Kozmetik Smart serisindeki farların fiyatı 10,00 TL. Koyu renkleri de denemek lazım.

Sevgilerimle…♥

Bir cevap yazın