Kiko Pure Clean Göz Makyaj Temizleyicisi

Merhaba sevgili ailem. Bugün Kiko‘nun makyaj temizleme ürünlerinden Pure Clean Göz Makyaj Temizleyicisi hakkındaki yorumlarımı konuşacağız. Şimdiye kadar açıkçası Kiko’nun çok fazla ürününü kullanmadım. Kullandıklarımda da aşırı memnun kaldığım bir kozmetik ürünü olmadı. Neden bilmiyorum ama hiçbir ürününe “Waoow” demedim. Bakalım belki ilerleyen günlerde olur kısmet. Göz makyaj temizleme suyunu inceleyelim birde. Bakalım yorumlarım neler olmuş?☺

kiko-goz-makyaj-temizleyicisi

Çift fazlı, waterproof göz makyajları dahi çıkarmayı hedefleyen Kiko Pure Clean Göz Makyaj Temizleyicisini Kiko’nun Ankara’da Kentpark Avm’de ilk kez açıldığında biz bloggerları da davet edip diğer ürünleriyle birlikte hediye etmişlerdi. Ürün 50 ml’lik miniş bir boyuta sahip. Tam seyahatlerde yanımızda taşımak için biçilmiş kaftan!♥ Ürün çift fazlı olduğu için kullanmadan önce muhakkak çalkalamak gerekiyor.

kiko-makyaj-temizleyicisikiko-makyaj-temizleme-suyu

Yapısı fazla ağır değil. Gözlerde yağ kalıntısı vs. falan bırakmıyor. Ben fazla waterproof maskara kullanmıyorum ama diğer maskaralarımı güzel temizliyor. Yazımın en başında belirttiğim yorumlar bu ürün için de geçerli. Memnun kaldın mı? diye sorarsanız. Evet kaldım. Hatta kız kardeşim falan da kullandı o da beğendi. Ama hakkında uzun uzadıya yorum yapacak başka birşey gözlemlemedim.

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere…

Hoşçakalın…♥

 

Bir cevap yazın