Kiko Professinonal Face Brush / Pudra Fırçası

kiko-professional-face-brush

Merhaba güzel ailem. Makyaj ürünlerini severek kullandığım İtalyan Kozmetik markası olan Kiko Milano Kozmetik‘e ait Professional serisinin yüz fırçasından bahsetmezsem olmazdı. Kiko’nun ürün içeriklerini ne kadar çok seviyorsam ürün tasarımlarını da çok beğeniyorum. Oldukça şık ve kaliteli ambalajlara sahipler. Görselde gördüğünüz fırça hem kırmızı bir kutuda hemde plastik bir aparatla fırçanın başlığı korunmuş.

kiko-pudra-fircasikiko-makyaj-fircalari

Fırçanın pofudukluğuna bakar mısınız? Aslında ismi yüz fırçası olarak geçse de bu fırçanın kullanılabileceği yerler belli olduğu için bu fırça bir pudra fırçası. Pudra fırçasına ihtiyacım yoktu ama Kiko Kozmetik Ankara‘ya şube açtığı zaman alışveriş yaparken cazibesine dayanamayıp bu fırçayı da aldım. Açılışa dair detayları yazdığım yazımı okumak isterseniz şuraya tıklayabilirsiniz.

pudra-fircasiface-brush

Kiko Professional Pudra Fırçası; cilde zarar vermeyen sentetik kılları var ve oldukça sık ve yumuşak bir yapıya sahip. Fırça kıllarının boyu biraz uzun geldi bana. Kolay uygulama yapabilmek açısından biraz daha kısa olmasını isterdim. Kullanırken yada yıkadıktan sonra hiçbir şekilde dökülme vs yapmıyor.

kiko-kozmetik-pudra-fircasi

Genel olarak kapatıcı özelliğine sahip pudralarımı fırça yardımıyla değil de süngerle uygulamayı tercih ediyorum. Çünkü pudralar fırça yardımıyla kullanıldığında çok fazla tozutuyorlar. Aynı zamanda fırçaya fazla ürün gelmediğinden dolayı ciltte de istenilen kapatıcılık elde edilemiyor. Daha doğal bir görünüm isteyenler tabii ki fırçayla uygulamayı tercih edebiliyorlar. Ben bu fırçayı genelde makyaj bitiminde sabitleme pudralarımı uygularken kullanıyorum. Gayet memnunum. İndirimli fiyatıyla 20,00 TL’ye satın almıştım. Fırça çok şık değil mi sizcede? :)♥

Sevgilerimle…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

1 comment

  1. Bu ne güzel bir fırçadır ya Kiko’ya ilk gidişimde bakacağım makyaj fırçalarına teşekkürler

Bir cevap yazın