Kiko Kozmetik Ankara’da

kikomilano-kozmetik

Merhaba güzel ailem. Geçtiğimiz Cumartesi yani ayın 11’inde sevgili Ankara Etkinlik‘in davetiyle Kiko Milano Kozmetik‘in Ankara şubesi açılışındaydık. Aylardır Kiko’nun Ankara’ya açılmasını dört gözle bekleyenlerden biri olarak tüm ürünleri yakından inceleme fırsatı buldum. Bol bol alışveriş yaptım. Aynı zamanda blogger arkadaşlarımla da keyifli dakikalar geçirdim.

kiko

Öncelikle Kiko Milano Kozmetik markasına ait birkaç bilgiyi sizinle paylaşmak istiyorum. Makyaj ve cilt bakım formüllerinin %97’si Avrupa’da, % 3’ü ABD, Kore ve Japonya’da üretiliyor. Ürünlerinde Paraben, agresif koruyucular ve su kirliliğine neden olan scrub ürünlerde plastik mikroküre de kullanmıyor. Ayrıca hayvanlar üzerinde deney yapmıyor. Kısaca her bütçeye hitap edebilecek tarzda fiyatlara sahip, geniş ürün yelpazesiyle kaliteli ürünleri olan cazibeli bir marka diyebiliriz Kiko için.

Sevgili Betül Okandan Photograpghpy kadrajından bu güzel ürünlerle el mankeni olduğum fotoğraflardan da paylaşmak istiyorum sizinle.

kiko-gozkalemi

kiko-maskara1
kiko-far

Ürün içeriklerinin güzelliğinin yanısıra ambalajlarının şık tasarımı ve kalitesine diyecek tek kelime yok. Ürünler; ilk bakışta içeriğiyle dikkat çekse de ambalajları da adeta göz dolduruyor.

kikokozmetik

Farların yapısı ise muazzam. Mağazaya uğrama şansınız olursa şayet almasanız bile farların yapılarına bir defa dokunun. Ne demek istediğimi anlayacaksınız. ♥

kiko-ruj

Birbirinden güzel hediyeleri için Kiko Milano ailesine teşekkürler. Zamanla kendi alışverişimle alakalı ürün yorumlarımla yine burada olacağım.

kiko-ürünleri

kiko-kozmetik1

Kiko Milano ”Güzellik ve hayatı rengarenk yaşamak herkesin hakkıdır.” vizyonuyla ülkemizde biz güzellik düşkünlerinin kalbini fethetmeye devam edecek.

Sevgilerimle…♥

4 comments

  1. Fotoğraflar ne kadar da güzel. Esra hanım sizi çok seviyorum bloğunuz o kadar faydalı ki yazılarınızın devamını bekliyorum

Bir cevap yazın