Kiko Gossamer Emotion Ruj

kiko-kremruj

Merhaba güzel hatunlarım. Geçtiğimiz günlerde Avrupa’nın sevilen kozmetik markalarından olan Kiko Ankara’ya da mağaza açtı. Açılışa özel detayları şuradaki yazımda bulabilirsiniz.

kiko-gossamer-emotion-creamy-lipstick-106

Kiko Milano Kozmetik’in bizim için hazırladığı hediyeler arasında bu güzel ruj da vardı. Bahsettiğim ruj; Kiko’nun kremsi yapıda olan rujlarından 106 numaralı ”Gossamer Emotion” rengi.

kikomilano-kozmetik

Kiko gerçekten ambalaj tasarımı konusunda oldukça başarılı bir marka. Her bir ürününün ambalajına bayılıyorum. Bu ruj da benim gibi gold renk aşığı bir kadına verilebilecek en güzel hediyelerden. Kendisiyle aşk yaşıyorum resmen.

kikomilanokozmetik

Ruju o kadar çok sevdim ki fotoğraflamaya doyamadım. Ambalajının yanı sıra, sanki ruhumu yansıtan renkleri biliyormuş gibi renk seçimini de harika yapmış Kiko. Buradan tekrar sevgilerimi iletiyorum. ♥

kikocosmetics

Gossamer Emotion; Kiko’nun kremsi yapıdaki rujlarından. İlk bakışta gül kurusu gibi dursa da bileğimdeki swatchından da anlayabileceğiniz üzere içerisinde kırmızılık barındıran, kırmızılığı daha baskın olan bir gül kurusu renginde olarak tanımlamak en doğrusu olur sanırım.

kiko-106numarali-ruj

Kalıcılığı her krem rujdan aşina olduğumuz gibi 4/5 saat kadar sürüyor. Birşeyler yiyip içtiğimiz takdirde tazelemek gerekiyor. Nemli yapısından dolayı dudaklarımı kurutmuyor. Bu tarz dudakta ıslak duran rujları özellikle kış mevsiminde kullanmayı daha çok seviyorum ben. Fiyatı 39,90 TL. Yakın zamanda Kiko’ya gidip aklımda olan diğer ruj seçeneklerine de bakmayı düşünüyorum.

Sevgilerimle…♥

2 comments

  1. Rujun rengi çok güzelmiş.Keşke Kiko İzmir’e de açılsa 🙁

Bir cevap yazın