Kasım Ayı Biten Ürünlerim 2017

bitenurunler-kasim

Merhaba sevgili ailem. Kasım ayında bitirdiğim ürünlerimin performansım bence yine gayet iyi. Hepsini anlatmak için sabırsızlanıyorum aslında. Hadi o zaman hemen başlıyorum…. 🙂

Saç Bakım Ürünleri

kasim-ayi-biten-urunlerim

1 – Egos Milky Durulanmayan Saç Köpüğü : Şekillendirme vaadi olmayan bu köpük saçlarımı çok güzel bir şekilde tarayabilmemi sağlıyordu. Zaten kokusu nefis. Çok severek kullandım. 
2 – Urban Care Shake N Repair Milk Treatment Düzleştirici Etkili Saç Köpüğü :
Egos’un aksine bu köpüğünde saçları kolaylıkla tarayabilme vaadi yok. Saçları şekillendirmeye yarayan bir ürün. Nemli saçlarıma sürüp saçlarımın elektriklenmemesi, havalanmaması için kullanıyordum. Fakat şişenin içinde az kalınca yapısı değişmeye başladı. Bitiremeden kullanmayı bıraktım maalesef.

Cilt Bakım Ürünleri

biten-urunlerim-kasim

3 – Kayısı Yağı : Cilt bakımımda, el ve tırnak bakımımda, saç bakımımda kayısı yağını her ihtiyacım olduğu zaman kullanmayı seviyorum. Yeniden alacağım.
4 – Yves Rocher Papatya Özlü Temizleme Jeli : Fazla köpürmediği için makyaj temizlemek için kullanamadım. O yüzden sabah – akşam yüzümü temizlemek için kullandım. Papatya kokusunu seviyorsanız kokusu da sizi rahatsız etmeyecektir. Ben sevdim.
5 – Neutrogena Visibly Clear Sivilce Karşıtı Günlük Temizleme Jeli : Kaç tane bitirdim hatırlamıyorum. Karma – yağlı ciltler çok sever. Son zamanlarda bir şişeyi bitirip diğerine geçtiğim için göz çevremde hafif kuruluk hissi yaratıyordu. O yüzden bir süre ara verdim ama yine alırım.
6 – Farmasi Çift Etkili At Kestanesi Jeli : Bir arkadaşım kullanıyordu. Kendisi ürünü bitirmek üzereyken almıştım denemek için. Hani memnun kalırsam bende sipariş vereyim diye. Birkaç defa belim ağrıdığında belime, başım ağrıdığında şakaklarıma sürüp masaj yapar hareketlerle uyguladım. Sonuç ise harika. Tabii ki kendim için de sipariş vereceğim. Farmasi ürün siparişleriniz için Makyajdiyaristore hesabımı takibe almayı unutmuyorsunuz değil mi? 😉
7 – Benton Snail Bee High Content Maske : Tek kullanımlık maskelerde yeniden yeniden alıp kullanmadıysam ”Waooww bu çok iyi koşun gidin alın.” diyemiyorum maalesef. Ama cildimi çok güzel nemlendirdi. Genel olarak memnun kaldım.

Vücut Bakım Ürünleri

biten-urunlerim

8 – Bodycology Scarlet Kiss Duş Jeli : Scarlet Kiss Serisinin tamamını kullanıyorum ben. İlk bitirdiğim duş jeli oldu. Kokusu harika. Güzel köpürüyor. Bilirsiniz köpüren kozmetik ürünlerine  zaafımız var. 🙂 Bunu da severek kullandım.
9 – Johnson’s Baby Bebek Yağı : Bebek yağını cilt bakımımda, saç bakımımda, vücut bakımımda her türlü bakımda denedim. Ama en çok vücut bakımında kullanmayı sevdim. Duş sonunda bebek yağını vücudumda kullanıp, ılık suyla durulayıp çıkıyorum. Sonrasında mis gibi yumuşacık oluyor tenim. Özellikle kış aylarında bacaklarda pullanma olur. Bunu kullandığım zaman hiç öyle birşey olmadığı gibi cilt neme doyuyor. Fakat sanırım içeriği pek temiz değilmiş. İncelemedim duydum. 🙂 Sanırım tekrar almam.
10 – Nivea Fresh Natural Deodorant : Alüminyum içermediği için almıştım. Kullandıktan sonra alırken yedeklemediğime üzüldüm. Farklı deodorant arayışına gireceğimi sanmıyorum artık. Yeniden alacağım.

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere…

Sevgilerimle…♥

2 comments

  1. Bayağı bir urun bitirmişsin ne güzel, yenilerine sağlık diyelim o vakit, sevgiler …

Bir cevap yazın