Karma & Yağlı Ciltler İçin Peeling ve Maske Önerileri

Herkese merhaba. KARMA & YAĞLI CİLTLİLER BURAYAAA ✋?✋?✋?  Bugün burada ben de karma bir cilt tipine sahip olduğum için severek kullandığım uygun fiyatlı, severek kullandığım peeling ve maskelerimi sizlerle de paylaşmak istedim.?

karma-ciltler-icin-peeling-onerileri

?Creightons Kömür Özlü Derinlemesine Temizleyici Peeling : tam yağlı ciltlerin peelingi! Bu benim ikinci tüpüm. İlk kullandığım sıralarda cildimi hafif yaktığını hissetmiştim ama gözenekleri derinlemesine temizlediği için sonrasında cildim bu ürüne alıştı. Özellikle duş sonrası yapılınca TERTEMİZ, ÖLÜ DERİDEN ARINMIŞ, DERİN, MİS GİBİ TEMİZLİK HİSSİ❤️
?Yves Rocher 2’si 1 Arada Gözenekleri Derinlemesine Arındıran Yüz Temizleme Jeli : İçerdiği anti bakteriyel Salisilik Asit, sivilce ve siyah noktaların tekrar oluşumunu engellemeyi vaat eden bu temizleme jelinin cildimi iyi temizlediği için siyah noktalarımın oluşumunu azalttığını gözlemledim. KARMA & YAĞLI CİLTLİLER DENERSE VAZGEÇEMEYECEK.?

karma-ciltler-icin-maske-markalari

? Creightons Detoks Kil Maskesi : Kil maskeleri arasında cildimi hırpalamadan temizleyen nadir maskelerimden. Hassas ciltlere önermiyorum ama yağlı ciltler sever.✋?
? Creightons Aydınlatıcı Maske : Her ne kadar karma yada yağlı cilt tipine sahip olsanız da her cildin muhakkak neme ihtiyacı vardır. Bu maskede cilde ağırlık yapmadan hafif bir nem veren aynı zamanda cildi aydınlık gösteren en güzel maskelerden biri. TEKRAR ALACAĞIM.❤️

Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın