John Frieda Dream Curls Serisi / Şampuan – Saç Kremi – Saç Köpüğü

Herkese merhaba sevgili ailem. Bugün yaklaşık 2 haftadır kullanıp gözlemlediğim John Frieda markasının yeni serisi olan; Dream Curls serisinden Şampuan-Saç Kremi ve Saç Köpüğünü inceleyeceğiz. Bu arada bu güzel ürünler bana Denebunu.com tarafından gönderildi.

john-frieda-dream-curls

Ben ürünleri set halinde, araya kaynak herhangi bir ürün kullanmadan deneyimledim. Böyle daha iyi yorumlayacağımı düşündüğümden gözlem yaparken saçlarıma başka herhangi bir ürün kullanmayı tercih etmiyorum. Öncelikle kendi saç tipimden bahsetmek gerekirse; dalgalı, (işlem gördüğü için) oldukça zor taranan, ve her dakika birbirine dolaşan ince telli bir saç tipine sahibim. Bu sebepten en fazla 2 günde bir saçlarım yıkanmak zorunda.♥

john-frieda-dream-curls-sampuanjohn-frieda-dream-curls-sampuan-icerik

250 ml’lik tüpte bulunan John Frıeda kusursuz bukleler için şampuan; Habeş yağı içeren formülü ve elektriklenme karşıtı bakım sunmayı vaat ediyor.

  • Şampuanın yapısı yoğun. Bu sebepten fazla almanıza gerek kalmıyor. Az bir miktarı da saçları temizlemeye yeterli oluyor.
  • Koku tarif edebilme kabiliyetim yok ama güzel kokuyor onu söyleyebilirim. 🙂
  • Saçlarımı sertleştirmiyor. Yani beraberinde saç kremi kullanmasam dahi duş sonrası herhangi bir serum yada spreyle birlikte saçlarımı rahatça tarayabilirim.
  • Ayrıca benim çok elektriklenen saçım olmamasına rağmen kabaran saçları yumuşattığı için saçlarımdaki o sakinliği farkettim.

john-frieda-dream-curls-sampuan-kullananlarjohn-frieda-dream-curls-sampuan-yorumlari

John Frieda Dream Curls Saç Kremi de şampuan gibi 250 ml’lik tüpte bulunuyor. Aynı şekilde yapısı yoğun. Kokusu hoş.♥

  • Saçlarımı şampuanladıktan sonra saç kremini saç diplerime değirmeden masaj yapar hareketlerle uygulayıp yaklaşık 5 dakika kadar beklettikten sonra bol suyla duruluyorum.

john-frieda-dream-curls-conditionerjohn-frieda-dream-curls-sac-kremi-icerik

  • Saçlarımdaki dalgaları belirginleştirmeye, yumuşatmaya ve nemlendirmeye yardımcı oluyor.
  • Ve ekstra olarak farkettiğim bir özelliği de şu ki; saçlarıma inanılmaz güzel bir dolgunluk veriyor. Saçlarım bu ikili sayesinde daha hacimli duruyor.

john-frieda-dream-curls-sackremijohn-frieda-dream-curls-sac-kremijohn-frieda-dream-curls-sac-kremi-

John Frieda Dream Curls Kusursuz Bukleler İçin Saç Köpüğü ise;

KULLANIM ŞEKLİ: Kutuyu iyice çalkaladıktan sonra baş aşağı çevirip elinize küçük bir miktar köpük alın ve nemli saçınıza eşit şekilde uygulayın. Parmaklarınızla şekil verin veya vigo yardımı ile kurutabilirsiniz.

john-frieda-dream-curls-sac-kopugu-john-frieda-dream-curls-sac-kopugu-icerik

Frizz Ease Dream Curls Kusursuz Bukleler Saç Köpüğünün vaatleri ise şu şekilde; içeriğindeki Habeş Yağı ile elektriklenmeyi ve kabarmayı önler, saç kıvrımlarınıza tüm gün süren pürüzsüz bir görünüm sağlar. Belirgin, yumuşak ve nemli buklelere sahip olmanızı sağlarken aynı zamanda onları kontrol altında tutar. 

Aşağıdaki fotoğraflarda saçlarımdaki duruşunu da göreceksiniz. ♥

dream-curls-sac-kopugu

Azıcık bir fıstlattığınız zaman kocaman oluyor. Tüm saça yetiyor.

john-frieda-sac-kopugu

  • Bu saç köpüğü benim şuana kadar kullandığım saç köpükleri arasında; buklelerim yok ama dalga belirginleştirme konusunda en başarılısı diyebilirim.
  • Saçta ağırlık yapmadan güzelce şekil veriyor ve diğer saç köpükleri gibi 1 saat sonra saçlarımdan şekil akıp gitmiyor.
  • Ben çok çok beğendim!

john-frieda-bukle-belirginlestirici john-frieda-frizz-ease

Buraya kadar okuduysanız, teşekkür ederim. Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Beni yakından takip etmek isterseniz instagramdan esrauludag_ hesabımdan takip edebilirsiniz. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

Bir cevap yazın