İsana Q10 Sıkılaştırıcı Göz Kremi

Merhaba sevgili ailem. Uygun fiyatlı göz kremi olsun, şöyle göz çevremi bolca nemlendirsin başka da birşey istemem diyenler buraya! Aranan kan bulundu! İsana Q10 & Corneosticker DS İçeren Sıkılaştırıcı Göz Kremi.

isana-gozkremi

Peki ben neden uygun fiyatlı göz kremi arayışına girdim? Öncelikle ondan bahsedeyim. Şimdi şöyle ki cilt bakımı deyince akan sular duruyor bende. Bu yüzden şimdiye kadar uygun fiyatlılardan tutun high end birçok markanın göz kremini denedim. Şuan kullandığım çok memnun kaldığım İsana’ya nazaran biraz daha yüksek fiyatlı bir göz kremim daha var hatta. Yazısını şurada bulabilirsiniz. Onu makyaj yaparken ziyan etmek istemediğim için uygun fiyatlı bir göz kremi arayışına girdim.

Derken zihnimde bir ışık yandı ve Rossmann aklıma geldi.☺ Hayır aradığımı uzakta niye aramışım ki? Rossmann’ın kendi bünyesinde bulunan markaları hem fiyatları makul olduğu hemde gerçekten başarılı oldukları için zaten çok severim. Hatta cilt bakım ürünleri de öyle. Sonrasında kendimi Rossmann’da buldum. İsana’nın onlarca çeşitli göz kreminin içerisinden Q10 & Corneosticker DS İçeren Sıkılaştırıcı Göz Kremi’ni buldum. Aradığım tüm özellikler kendisinde toplanmıştı çünkü.

isana-Q10-corneosticker-ds-iceren-sikilastirici-goz-kremi

İsana Q10 Sıkılaştırıcı Göz Kremi

  • Düzenli kullanılması halinde çizgi derinliklerini azaltmayı, cilt yüzeyini düzleştirip, pürüzsüzleştirmeyi,
  • İçerisindeki aktif madde Corneosticker DS cildi koruyup bir film gibi kaplayıp,mcilt yapısının yenilenmiş, yumuşak ve daha parlak görünüme kavuşturmayı,
  • Q10 ve E Vitamini cildi ışıktan kaynaklanan yaşlanmaya karşı korumayı vaat ediyor.

Kullanım önerilerinde ise sabah akşam 2 defa uygulanması gerektiğini söylüyor. Ben genelde makyaj altında kullandığım için sabahları kullanmayı pek tercih etmiyorum.  Aslında sabahları da kullanabilirim.

isana-goz-kremi

Göz kremi hakkında benim gözlemlerim ise;

  • Kremin yoğun bir yapısı var.
  • Yüzük parmaklarımla göz çevreme nazik hareketlerle masaj yapar hareketlere uyguluyorum.
  • Aşağıdaki görselde parmaklarımın üzerinde gördüğünüz mercimek tanesi kadar miktar tek göz çevrem için yeterli oluyor. Kaz ayaklarıma doğru masaj yapmak istediğim zamanlarda biraz daha fazla alabiliyorum.
  • Çabuk emiliyor ama nemini hemen kaybetmiyor. Sonrasında parmaklarımla göz çevremi yokladığımda o yumuşacık nemi hissediyorum.
  • Çizgiler konusunda ürünü düzenli kullanmadığım için pek bir yorumum olmayacak. Zaten kremi alma amacım tamamen ona bağlı değildi. Yeterince nemlendirsin istiyordum. O konuda da gayet memnun kaldım. Tekrar alabilirim.

uygun-fiyatli-goz-kremi

Bu arada bilmeyenler varsa; İsana ve Rival De Loop markalarının ikisi de Rossmann’ın bünyesinde olduğu için bu iki marka tek bir çatı yani tek bir marka adı altında birleşip sadece “İSANA” olmuş. Bu konu hakkında da sorular alıyordum. Netleşmişken sizinle de paylaşmak istedim.

Hoşçakalın…♥

 

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın