İpek Şampuan

Merhaba güzel ailem. Burada sizinle sürekli saç bakımımla alakalı ürünlerden, kullandığım şampuanlardan güncel olarak bahsediyorum. Fakat önceden deneyimlediğim şampuanlara ait yorumlarımı da sizlerle paylaşmaya karar verdim.

İpek markasına ait bir çok şampuanı denemiş biri olarak şampuanları saçlarımı boyatmadan önce sıklıkla kullanıyordum. Fakat saçlarım işlem görünce birden fazla ürüne ihtiyaç duyduğumdan ve özellikle bloğumu açtığım zamandan sonra sürekli yeni ürünler denediğim için şuan kullanmıyorum. Olur da birgün denk gelirsem ihtiyaç duyduğum takdirde yine kullanırım.

Yorumlarımı da işlem görmemiş saçlara göre yapıyorum. Onu da belirtmek isterim. İpek şampuan; saç kremi kullanmadan da saçlarımı güzel bir şekilde yumuşatıyor. Tabii saç kremiyle kullanıldığı zaman ekstra sonuç alıyorsunuz. Saçlarımı iyi temizliyordu. Duş sonrasında da belli bir süre kokusunu saçlarımda hissediyordum.

Uygun fiyatlı olmasına nazaran gayet güzel performansı olan iyi bir şampuan olduğunu düşünüyorum. Yani ne kadar para veriyorsanız o kadar karşılık alıyorsunuz bu şampuanlarda. Marketlerde ve kozmetik satan birçok mağazada bulup, satın alabilirsiniz.

Sevgilerimle…♥

Bir cevap yazın