İpek Sabun Duş Kesesi

ipeksabun-duskesesi

Merhaba güzel ailem. Sihirli Maviyle Anneler Günü Etkinliği‘nde İpek Sabuntarafından bizlere gönderilen Doğal Deodorant’tan bahsedeceğim. İpek Sabun bizlere görselde de gördüğünüz duş kesesinin yanı sıra fırça temizleme sabunu ve doğal deodorant da göndermişti.
Ürün hakkındaki yorumlarıma geçmeden önce marka hakkında ufak bir bilgi de vermek istiyorum.  İpek Sabun; el sabunu, yüz sabunu, bebek sabunu, lavantalı sabun vs. aynı zamanda duş kesesi, doğal deodorant olmak üzere birçok doğal içerikli ürünler üreten bir firma. Doğal ürünler olduğu için de kullanım tarihleri 1 – 3 ay  arası kadar.

ipek-sabun-dus-kesesi

İpek Sabun Duş Kesesi; Organze kese içerisinde beyaz sabun rendesi bulunuyor. Duş jeline en başarılı alternatif. Foşur foşur köpürerek ve çok nazikçe keseleyerek temizlemeyi, Aynı zamanda duştan sonra cildi kuruyan ve nemlendirici kullanmak zorunda kalanlar için ideal olduğunu vaat ediyor.
Ben kesenin içerisindeki sabundan duş lifime döküp köpürterek kullanıyorum. Çok az miktarı tüm vücut için yeterli oluyor. Kokusu bildiğiniz beyaz sabun kokusunda. Temiz sabun kokusu sevenlerin denemesini tavsiye ederim. Fiyatı 7,00 TL. Online olarak şuraya bırakacağım linke tıklayarak satın alabilirsiniz.

Sevgilerimle…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

2 comments

  1. Seyahatlerimde favorimdir, güzel günlerde kullan canım 🙂

Bir cevap yazın