İpek Sabun Doğal Deodorant

ipeksabun-dogaldeodorant

Merhaba güzel ailem. Bugün Sihirli Maviyle Anneler Günü Etkinliğinde , İpek Sabun tarafından bizlere gönderilen Doğal Deodorant’tan bahsedeceğim. İpek Sabun bizlere doğal deodorantın yanı sıra fırça temizleme sabunu ve duş kesesi de göndermişti.
Ürün hakkındaki yorumlarıma geçmeden önce marka hakkında ufak bir bilgi de vermek istiyorum.  İpek Sabun; el sabunu, yüz sabunu, bebek sabunu, lavantalı sabun vs. aynı zamanda duş kesesi, doğal deodorant olmak üzere birçok doğal içerikli ürünler üreten bir firma. Doğal ürünler olduğu için de kullanım tarihleri 1 – 3 ay  arası kadar.

dogal-deodorant

İpek Sabun Doğal Deodorant ; terlemeyi önlemeyi değil, ter kokmayı önlemeyi vaat ediyor. Alüminyum ve benzeri maddeler içermiyor. İçeriği ağırlıklı olarak karbonattan oluşuyor. Terleyen ve/veya kokan her bölgeye doğal sabunla yıkayıp durulandıktan sonra kullanılması öneriliyor. Aynı zamanda ayak parmak araları, koltuk altları, etin ete sürterek pişik yaptığı baldırlar, kasıklar, dirsek içleri, göbek altı ve meme altında rahat ettirme özelliğine sahip.

dogal-deodorant-ipeksabundogaldeodorant

Şu sıralar birçok kimyasal madde içeren deodorant kullanımı konusunda kendimi dizginlemeye çalışırken bu ürün beni çok mutlu etti. Kavanozun içerisinde sabun gibi görünen bir yapıda dursa da parmaklarınızı değirdiğiniz an yağ formuna dönüşüyor. Herhangi bir kokusu da yok ayrıca. Doğal bir ürün olduğu için uzun süreler ( 24 – 48 saat ) boyunca koruma yada ter kokusunu önleme gibi bir meziyeti yok maalesef. Koruma düzeyi 4 – 5 saat kadar yeterli oluyor ve gün içerisinde tazelemek gerekiyor. Ürünün yapısı yağ gibi olduğu için ayaklarımda ve dirseklerimde de kullanacağım. Fiyatı 10,00 TL. Online olarak şuraya bırakacağım linke tıklayarak satın alabilirsiniz.

Sevgilerimle…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın