İpek Fırça Temizleme Sabunu

ipeksabun-firca-temizleme-sabunu

Merhaba güzel ailem.  Bugün sizlere efsane bir üründen bahsedeceğim. Sihirli Maviyle Anneler Günü Etkinliği‘nde bizlere İpek Sabun tarafından fırça temizleme sabunu hediye edildi. İpek Sabun bizlere fırça temizleyici sabunun yanı sıra doğal deodorant ve duş kesesi de göndermişti. Zamanla kullandıkça onlar hakkındaki yorumlarım da gelecek.
Ürün hakkındaki yorumlarıma geçmeden önce marka hakkında ufak bir bilgi de vermek istiyorum.  İpek Sabun; el sabunu, yüz sabunu, bebek sabunu, lavantalı sabun vs. aynı zamanda duş kesesi, doğal deodorant olmak üzere birçok doğal içerikli ürünler üreten bir firma. Doğal ürünler olduğu için de kullanım tarihleri 3 ay kadar.

ipek-sabun

İpek Fırça Temizleme Sabunu; temeli zeytinyağlı doğal sabun olan bu ürünün içeriğinde nane yağı da bulunuyor. Nane yağı bakterileri öldürüp, temizliğe doğal hijyen katıyor.  Makyaj ve saç fırçaları için kullanıma uygun.
Peki Nasıl Kullanılıyor?
Kirli fırçalarımı suyla ıslatıp bu sabundan birkaç damla fırçalarımın üzerine damlatıyorum. Saniyeler içerisinde fırçaların üzerindeki kirler akıp gidiyor.

firca-temizleme-suyu

Sabun mis gibi mentollü bir kokuya sahip. ♥ Ben fırçalarımı genelde bebek şampuanıyla yıkadığım için bu ürünü kullanmadan önce açıkçası büyük bir fark beklemiyordum. Fakat kullandıktan sonra anladım ki bu ürün şimdiye kadar kullandığım tüm fırça temizleme ürünlerine açık ara fark attı.
Abartısız söylüyorum; hayatımda hiç bu kadar hızlı bir şekilde fırçalarımı yıkamadım. 🙂 Ben bu fırça temizleme sabununu çok beğendim.! Fiyatı 15,00 TL. Online olarak satın almak isterseniz şuraya bırakacağım linkten temin edebilirsiniz.

Sevgilerimle…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın