İnnova Mask Beautenova / Derinlemesine Temizleyici Maske

Merhaba sevgili ailem. Bugün şu sıralarda çok beğendiğim (kız kardeşimin ise hayran kaldığı, hatta kendisine ürünü bir defa denettirdikten sonra kalanlar için sen kullanıp bitirme ben kullanacağım diye bana baskı yaptığı☺) bir cilt bakım ürünümün yorumlamaya geldim. İnnova Kozmetik Mask Beautenova yani Derinlemesine Temizleyici Maske. 

innova-beautenova-mask

Normal, yağlı ve karma ciltlere uygun, yorgun ciltleri canlandırıcı özelliğe sahip derinlemesine temizleyici Mask Beautenova, cildi siyah noktalardan arındırmaya, genişlemiş gözenekleri sıkılaştırmaya ve cildi güçlendirmek için yardımcı olmayı vaat ediyor.

Kutunun içerisinde tek kullanımlık paketlerde bulunan maskeleri, genelde duş sonrası gözeneklerim açıkken kullanmayı tercih ediyorum. Göz çevreme yaklaştırmadan tüm yüzüme uyguladıktan sonra yaklaşık 20 dakika kadar bekleyip, yüzümü ılık suyla duruluyorum.

innova-maskeinnova-mask

Maske beyaz renkli ve bayağı yoğun bir yapıda.  Sürdükten bir süre sonra kurumaya başlıyor. Yapısına ilk baktığımda kil maskelerine benzettim. Hatta etkisini de açıkçası öyle bekliyordum. Yani şöyle ki, benim cildim karma ve bölgesel olarak kuruluk problemi olan aynı zamanda oldukça hassas birşey olduğu için cildimde tahrişe sebep olacak falan diye bekliyordum. Gel görelim ki öyle olmadı.☺♥

innova-deep-cleansing-maskinnova-maske-

Kuruduktan belli bir süre sonra zaten yüzümde kağıt taşıyormuş gibi oluyorum. Maskenin yarattığı o ağır his asla olmuyor. Suya değdiği an kolayca çıkıyor. Cildimi ölü derilerden temizlemesi ve yüzümde herhangi bir irite problemi yaratmaması açısından ben çok sevdim. Güzel temizlediğini düşünüyorum.

Kız kardeşim ise bu maskeyi anlatırken sanki bir mucize gerçekleşmiş gibi anlatıyor. “Ablaaa yüzümdeki tüm siyah noktaları temizledi. Çok şaşırdımmmm! Ablaaa bunun büyük boyutu var mı? Nerede satılıyor? Gidip alacağım mutlaka. Hatta sendekileri de kullanma onları da ben kullanacağım.” Diyor.

Sanırım maske hakkında daha fazla birey söylememe gerek kalmadı.☺ Bir sonraki yazımda görüşmek üzere…

Hoşçakalın…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın