INCIA Doğal Bulaşık Sabunu

Merhaba sevgili ailem. Bebeğim ek gıdaya geçtikten sonra bulaşıklarını doğal bulaşık sabunlarıyla yıkamaya başladım. Biberon ve emzikleri için de biberon emzik temizleyici kullanıyorum. Aslında hala kullanıp memnun kaldığım Green Clean markası var. Green Clean’in çamaşır deterjanını, yumuşatıcısını, leke çıkartıcısına kadar kullanıyorum. İncelemesi için şuraya tıklayabilirsiniz. Birde yeni bir ürün denemiş olmak için INCIA Doğal Bulaşık Sabununu aldım.

incia-dogal-bulasik-sabunu

INCIA Doğal Bulaşık Sabunu; içerisinde hindistan cevizi özleri bulunuyor. Lakin limon gibi kokuyor anlayamadım ben o özü pek. 🙂 Az bir miktarı güzelce köpürüyor ve bulaşıkları kolayca temizliyor. Aşağıdaki fotoğraflarda içerisindekiler kısmını da göreceksiniz.

incia-dogal-bulasiksabunu-

İçerisinde zararlı kimyasallar bulunmuyor. En önemlilerinden biri de PARABEN, SLS, SLES mesela…

Genel olarak sevdik diyebilirim. Hemde indirim zamanında 500 ml ürünü 11 tl’ye alınca daha bir sevdim desem. 🙂 Trendyol‘dan aldım bu arada. Sizde bakabilirsiniz.

incia-dogal-bulasik-sabunu-

Buraya kadar okuduysanız, teşekkür ederim. Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

Bir cevap yazın