Incıa Bebek Güneş Kremi

Herkese merhaba benim sevgili blog ailem. Bugün kızçeme bu yaz tatilinde kullandığımız (çünkü diğer günler sürebilmemin imkanı yok asla izin vermiyor) Incıa Bebek Güneş Kremi‘nden bahsedeceğim. Ürün bana firma gönderisiydi. Geçen sene de günşe kremleri araştırması yaparken çok satanlar ve çok yorumlananlar arasında yine Incıa vardı. O zaman bebeğim daha küçük olduğu için doktorumuzun önerisiyle farklı bir marka almıştım. Incıa yine aklımdaydı.

incia-bebek-gunes-kremi

Incıa Bebek Güneş Kremi

Tamamen doğal bitkilerden elde edilen yağlarla üretilmiştir. 50 SPF+ güneş koruma faktörüne sahip ve 100 ml’lik bir tüpte bulunuyor.

Vaatlerine bakacak olursak;

%100 doğal mineral filtre içeriği ile güneşin neden olduğu etkilere karşı yüksek koruma sağlar. İçerisinde kullanılan özel aktifler sayesinde cilde uzun süre nem verir. Gözenekleri tıkamayan bu formül, ince yapısı sayesinde cilt üzerinde yapışkan ve parlak bir his bırakmaz.Suya dayanıklı yapısıyla yüzme ve havuz gibi ortamlarda korumasını kaybetmez.

Nasıl Kullanılır: Güneşe çıkmadan 20 dakika önce bebeğinizin yüzüne ve tüm vücuduna uygulayın. Su ile temas halinde her 2 saatte bir uygulamayı tekrarlayın.

incia-bebek-gunes-kremi-kullananlar

  • Güneş kreminin yapısı bayağı yoğun. Uygularken haliyle biraz zaman alıyor. Beyaz iz kalmaması için iyice cilde yedirmeniz gerek. Çocuğunuz hareketliyse hızlı olmalısınız. 🙂
  • Güneşten koruması gayet iyi. Kızım bu güneş kreminin sayesinde güneşten yanmadı. Bronzlaştı evet ama yanmadı. Benim için önemli olan da o zaten.
  • 2 saatte bir hatta bazen saatte bir yenileyerek kullandım.
  • Biz genel olarak memnun kaldık. Sprey formda olanlara göre evet uygulaması biraz zahmetli ama organik içeriğinden dolayı bence değer.

incia-gunes-kremiBuraya kadar okuduysanız, teşekkür ederim. Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Beni yakından takip etmek isterseniz aktif olarak kullandığım İNSTAGRAM hesabımdan takip edebilirsiniz. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

Bir yanıt yazın