Hünnap Keçi Sütlü Bebe Bisküvisini Denedik

Herkese merhaba sevgili ailem. Kızım için hem evde bebe bisküvisi yapıyorum hemde hazır ve sağlıklı olanlardan alıyorum. Son olarak da adından sıkça bahsettiren Hünnap Keçi Sütlü Bebe Bisküvisinden aldım.

hunnap-keci-sutlu-bebe-biskuvisi

Genel olarak bisküvinin tadı gayet güzel. Fazla şeker şeker değil. Kızım seviyor mu sevmiyor mu hala anlayamadım. Çünkü iştahsızlık konusunda dünya markası olabiliriz maalesef. Yinede değerlendirmem gerekse; ben bu bisküviyi kızımın muhallebilerine, sabah kahvaltılarına karıştırarak vermeyi tercih ediyorum. Bisküvileri blenderdan geçirip öğütülmüş şekilde muhafaza ediyorum ve ihitiyacım olduğunda kullanıyorum.

hunnap

Paket içerisinden birkaç tanesini ayırıp bazen oyalamak maksatıyla eline veriyorum kemirsin diye. Fakat henüz dişlerimiz olmadığı için hepsini yiyemiyor. Biraz damağıyla ısırıp bırakıyor. Sevgili ebeveynler bebekleri için denemek isterlerse, içerisinde bulunan keçi sütü, hurma pekmezi, tam buğday unu ve keçiboynuzu unundan dolayı iyi bir alternatif olduğunu düşünüyorum.

hunnap-bebe-biskuvisi

Buraya kadar okuduysanız, teşekkür ederim. Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺Hoşçakalın.♥

Bir cevap yazın