Humble Diş Macunu & Diş Fırçası

Merhaba sevgili ailem. Bugün Dental Kutumdan çıkan Humble Diş Macunu & Diş Fırçası‘na dair yorumlarımdan bahsedeceğim. Geçen ay Dental Kutu‘yla alakalı olarak bir blog yazısı yazmıştım. Yazımda kutu içeriğinden ve nasıl sahip olabileceğinize dair bilgilere yer vermiştim. Okumak isterseniz TIK TIK

humble-dismacunu-disfircasi-

Humble doğal ürünler üreten bir İsveç markası. Aynı zamanda hayvanlar üzerinde de test edilmiyor. Humble’ın bir de sosyal sorumluluk tarafı var; bir diş fırçası alırsan şirket senin için bir taneyi veya bir tanenin üretim maliyeti kadar parayı az gelişmiş ülkelerdeki ihtiyacı olan çocukların sağlığını korumak amacı ile bağışlıyor. ♥ Diş fırçasını zaten denemeyi istiyordum. Diş macunuyla birlikte gelince daha iyi oldu. Bu sayede ikisini de deneyimlemiş oldum.

Humble Natural Diş Macunu

Hafif mentollü bir kokusu var. Az bir miktarı köpürmesi ve dişlerimin temizlenmesi, ağız bakımım için yeterli oluyor. Dişlerimi beyazlatmasını da başarılı.

humble-dismacunu

Humble Diş Fırçası

Diş fırçası tamamen bambudan üretilmiş olup, geri dönüşümü olan bir ürün. Kılları çok yumuşak. Kesinlikle dişlerimi veya diş etlerimi zedelemiyor.

humble-disfircasihumble-dis-fircasihumble-dismacunu-disfircasihumble-disfircasi-

Humble Diş Fırçası Koruma Aparatı

Dışarıdan gelen her türlü bulaşmaya, sıçrayan sabun artıklarına ve çeşme suyuna karşı fırçayı korumak için tasarlanmıştır. İçerisinde çay ağacı yağı, kekik yağı ve nane yağı bulunan özel tableti sayesinde hem hijyen sağlıyor. Hemde tazelik ve ferahlık veriyor.

humble-disfircasi-korumahumble-disfircasi-koruma-kilifi

Ben Humble ürünlerini çok sevdim. Kullanmak isteyen herkese tavsiye ederim…

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere.

Hoşçakalın…♥

Bir cevap yazın