Hobby Nemlendirici Krem

hobby-bogurtlenli-krem

Merhaba güzel ailem. Geçtiğimiz aylarda kullandığım fakat bitirdiğim için şuan orjinal görselini paylaştığım Hobby Kozmetik’e ait böğürtlen ve yoğurt özlü nemlendirici kremden bahsedeceğim bugün. Hobby markasının böğürtlenli ne ürünü varsa; sıvı sabunundan tut, duş jeline kadar kullanmışken kremini denemesem olmazdı. En yakın arkadaşımın annesi tarafından bir kozmetik mağazasında ”Hangi kremi istersen seç sana onu hediye edeceğim .” demesi üzerine tercihimi yine böğürtlen özlü kremden yana kullanmıştım.

Hobby nemlendirici kremlerin böğürtlenlisi dışında; soft, narlı, zeytinyağlı ve gliserinli olmak üzere dört seçeneği daha mevcut. Herbiri birbirinden güzel kokuyor. Hafif yapısıyla anında emiliyor. Cilt üzerinde ağırlık yapmıyor. Cildin nem dengesini koruyor.İpeksi bir yumuşaklık kazandırıyor.

Güncel fiyatını maalesef bilmiyorum ama biz alırken sanırım 5,00 TL gibi birşeydi. Mahallelerinizdeki kozmetik dükkanlarından veya şuraya bırakacağım linkteki internet sitesinden satın alabilirsiniz. Şayet ben denk geldiğim yerde tekrar almayı düşünüyorum. Bu defa narlısı yada zeytinyağlısı olabilir.

Sevgilerimle…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın