H&M Siyah Makyaj Süngeri

h&m-siyah-sunger

Merhaba güzel ailem. H&M’nin hem makyaj ürünlerini hemde makyaj süngerlerini çok beğeniyorum. Geçtiğimiz günlerde H&M alışverişimde kasa kenarında bu minişi görünce hemen aldım bir tane. Sünger paketindeyken bile o kadar yumuşacıktı ki memnun kalacağımın sinyallerini baştan vermişti.

makeup-spongehm-makeup-spongemakyajsungeri

Yumuşaklığını sizler de görün diye süngeri mıncıklarken adım adım fotoğrafladım. 🙂 Fotoğrafları sünger henüz nemli değilken çektim. Yalnız ben bu süngeri özellikle göz altlarıma kapatıcı uygularken kullanıyorum. Sivri ucu sayesinde göz altlarıma kapatıcıyı rahatlıkla uygulayabiliyorum.

h&m-sunger

H&M süngerin kuru ve nemli hali arasındaki farkı görebilmeniz için mumun yanına koyup eşit uzaklıktan çektim. Soldaki süngerin kuru hali, sağdaki ise suya batırılıp suyu emildikten sonra sıkılmış nemli hali. Sünger suya değince bayağı bir şişiyor. Kağıt havluyla nemini aldıktan sonra sağ taraftaki şeklini alıyor. Hem güzel bir şekilde uygulama yapabilmemi sağlıyor. Hem de çok fazla ürün emmiyor. Severek kullanıyorum. Süngerin fiyatı 6,90 TL.

Şimdiye kadar yazdığım diğer makyaj süngerlerimin linkleri ise şu şekilde;
* H&M Makyaj Süngeri
* Yves Rocher Makyaj Süngeri
* Eklips Fondöten Süngeri
* Tarko Kozmetik Lionesse Makyaj Süngeri

Sevgilerimle..♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

2 comments

  1. Çok faydalı bir görsel olmuş yazılarınızın devamını heyecanla bekliyorum makyajdiyarı 🙂

Bir cevap yazın