H&M Lipgloss / Dudak Parlatıcısı

h&m

Merhaba güzel ailem. Bugün sizlere H&M ‘nin makyaj koleksiyonundaki güzel ürünlerden biri olan lipgloss yani dudak parlatıcısından bahsedeceğim. Aslında bu ruja benzer yine üzerinde lipgloss ibaresi yer alan farklı renkte bir ürün daha önce H&M de denemiştim. Fakat mat bir görünüm vermişti.

h&m-lipgloss-hazel

Yine bir H&M alışverişim esnasında bu gül kurusu renkte ve ismi ”Hazel” olan bu güzelliği görünce mat olacağını düşünerek hemen aldım. ”Parlak olsa da fark etmez sonuçta gül kurusu” dedim. Çünkü bu rengi çok seviyorum. Çünkü bu renge aşığım. ♥ 🙂

hm-dudakparlaticihm-gulkurusu-lipgloss

H&M lipgloss sünger uçlu, esnek aplikatöre sahip. Ve düşündüğüm gibi mat değil parlak yapıdaymış. Zaten bu sıralar özellikle kış mevsimine girdik gireli parlak rujları da kullanmaya ihtiyaç duyar olduğum için bu ruj da severek kullandıklarım arasına girdi.

h&m-ruj

Ambalajında ve elimin üzerindeki swatchda tonu tam bir gül kurusu olarak yansısa da dudak üzerinde bu renk biraz daha açılıyor. O yüzden genelde benzer tonlarda sürdüğüm rujlarımın üzerine sürerek kullanmayı tercih ediyorum.  -Mis gibi bir kokusu var. Her lipgloss da olduğu gibi dudaklarda biraz yapış yapış bir his bırakıyor. H&M mağazalarında denk gelirseniz üstelik 4,00 TL gibi oldukça uygun fiyatlı olan bu ruja şans verebilirsiniz.

Sevgilerimle…♥

2 comments

  1. Fiyatı nedir ?

Bir cevap yazın