H&M İnstant Armour Top Coat / Hızlı Oje Kurutucu

hm-hizli-oje-kurutucu

Merhaba güzel ailem. Uzun zamandır almayı düşündüğüm top coatı indirimde görünce hemen aldım. Bahsettiğim H&M ‘ in hem top coat olarak işlev gören hemde hızlı oje kurutmaya yarayan ürünü.
H&M top coat & hızlı oje kurutucu ; bildiğiniz şeffaf oje tarzında fakat daha az yoğunlukta. Fırçası da orta kalınlıkta gayet ideal. Ürün ojeleri hem hızlı bir şekilde kurutuyor, hem de top coat (koruyucu) görevi görüyor. Ojelerimi sürüp 1-2 dakika kadar bekledikten sonra fırçaya gelen miktarı şişenin içerisinde kenarlara değirip azaltmadan tırnak yüzeylerime bolca sürüyorum.

hm-top-coat

Sürdükten sonra 5 dakika kadar ellerimi sağa sola çok çarpmamaya özen gösteriyorum. Sonrası ise enfes. Ojeleimi iki kat da sürsem aynı şekilde güzel bir sonuç elde ediyorum. Hızlı bir şekilde kurutmaya yaradığı gibi ojelerime yüksek parlaklık sağlayıp uzun süre boyunca koruyor. Normal fiyatı 13,00 TL olan bu top coatı indirimli fiyatıyla 5,00 TL’ye aldım. Bir daha indirimli fiyatıyla denk geldiğimde 2-3 tane daha alıp yedekleyebilirim.

Sevgilerimle…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın