H&M Far Paletleri / Nudes Eyeshadow

h&m nudes far paleti

Merhaba! Bugün sizlere H&M’nin 2015 Makyaj Koleksiyonundaki far paletlerinden bahsedeceğim. İki far paletinin de tasarımları oldukça şık. İki far paletinin de ismi Nudes Eyeshadow.

h&m nudes far paleti

Sol taraftaki paletin arka kısmında renklerin isimleri ise şu şekilde sol üstten sırasıyla; White, Pink, Nude ve Brown.

h&m nudes far paleti.

Paletteki renkler kremsi ve ışıltılı yapıdalar. Pigmentasyonları orta seviyede. Görselde farların renklerini yansıtabilmek için parmağımla iki kat  uyguladım.

h&m nudes far paleti (5)

Sağ taraftaki paletin renkleri de üstteki paletin renkleriyle hemen hemen aynı.  Bu paletin arka kısmında renklerin isimleri ise şu şekilde üstten sırasıyla; Nude, Pink, Gold ve Brown. Görselden de anlaşılacağı üzere farlar ciddi derecede tozutma yapıyor.

h&m nudes far paleti (1)

Renkleri yansıtabilmek için özellikle gold rengini 3/4 kat uyguladım. Pigmentasyonu oldukça zayıf. Renkler hafif ışıltılı. Bu paleti far olarak neredeyse hiç kullanmadım desem yeridir. En alttaki rengini bazı zamanlarda kaşlarımı doldurmak için kullanıyorum. Gold rengini ise highlighter olarak kullanıyorum. Kullanmadığınız farları highlighter olarak değerlendirin videomu da şuraya tıklayarak izleyebilirsiniz.  İki paletteki renklerde far bazıyla uygulandığı zaman gayet kalıcı oluyorlar. Far olarak bu iki ürünü de sevdim mi? Sevmedim mi? Bilemedim.
Fiyatları da oldukça uygundu. 8,00 – 10,00 TL civarlarında birşeydi.

Sevgilerimle… ♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın