H&M All Clear Oje

Herkese merhaba. Bu sene H&M‘nin büyük indirimini maalesef çok yoğun bir zamanımda olduğum için kaçırdım. Sonlarına denk gelince de zaten herşey talan edilmişti. ☺Alacak birşey bulamadım yani. H&M indirim dönemlerinde özellikle kozmetik kısmında da büyük indirimler yapıyor. Bu indirimlerde genellikle baz ojelerini, hızlı oje kurutan top coatlarını yedekli alıyorum. All Clear Oje de onlardan biri oldu.

hm-oje

Aslında daha önce aldıklarımdan alıyordum ki onların indirimde olmadığını görünce almaktan vazgeçtim. O sırada kasiyer kız bana kendisinin de kullandıklarından olan bu ojeyi tavsiye etti. Hala beni kasada bekletip arayıp bulup birkaç tane getirdi. İsmi All Clear olarak geçse de aslında ojeleri hızlı kuruttuğunu söyledi. Ciddi anlamda bu kadar ilgili kasiyer ilk defa gördüm. H&M Ankara/Taurus Şubesi. Belirteyim de şimdi şey olmasın.☺ Kız o kadar ilgilendi falan. Yazmak lazım.☺

hm-all-clear-ojehm-top-coat

Ojelerimi sürdükten sonra ince bir katman halinde bu ojeyi sürüyorum. Işık hızıyla ojelerimi kurutuyor desem yalan olmaz. Kasiyer kıza daha çok güvenip yedekli almadığıma pişman oldum şuan. Ama yolum H&M ye tekrar düştüğünde bu ojeye tekrar bakacağım. Hatta bana kalırsa bu oje H&M’nin asıl oje kurutucusundan çok daha başarılı. Çünkü o tırnakta katman bırakıyordu ve ben o durumdan pek hoşlanmıyordum. Bunun yapısı biraz daha akışkan. Ve tırnakta kaba bir görüntü oluşturmuyor. Çok sevdim!

NOT: İndirimli fiyatıyla da 5,00 TL’ye almıştım.

Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

Bir cevap yazın