Himalaya Tazeleyici Meyve Maskesi

himalaya-tazeleyici-maskesi

Merhaba güzel ailem. Tatil dönüşü bomba gibi geldim buralara. Paylaşımlara, ürün incelemelerine doyamıyorum. Himalaya‘nın ülkemize yeni gelen ürünlerinden olan Tazeleyici Meyve Maskesi‘ni denemek için sabırsızlanıyordum. Gratis tarafından gönderilen paketin içerisindeki ürünlerden biri de bu güzellik olunca hemen kullanmaya başladım. Hadi inceleyelim o zaman…

himalayahimalaya-meyve-maskesi

Normal ve kuru ciltler için üretilen, 75 ml’lik tüpte şık bir ambalaja sahip olan Himalaya Tazeleyici Meyve Maskesi;

  • Lekeleri ve siyah noktaları kontrol etmeye yardımcı olmayı,
  • Cilt dokusunu güçlendirmeye ve kırışıklıkları azaltmaya yardımcı olmayı vaat ediyor.

himalaya-maske-

Maske yoğun bir yapıda ve mis gibi meyve kokuyor. İçeriğinde elma, incir, salatalık, papaya ve mineral kil bulunuyor. Zengin bir doğal AHA kaynağı olan elma cilt parlaklığını arttırır. İncir ve salatalık; cilde serinleme hissi verir. Papaya; lekelerin giderilmesine ve cildi düzgünleştirmeye yardımcı olur. Mineral kil; cildi sakinleştirir ve kan dolaşımını arttırarak canlılık ve parlaklık verir.

himalaya-herbals-urunlerihimalaya-maske

Temiz cildime ince tabaka halinde maskeyi uygulayıp. 10-15 dakika kadar bekletip soğuk suyla temizliyorum. Ben karmadan yağlıya dönük ve hassas bir cilt tipine sahibim. Kullandığım peeling yada maske tarzı ürünlerin cildimde gereksiz bir kuruluk hissi yaratmasından rahatsız oluyorum. Bu maske tamamıyla benim isteklerimi karşılamış bir ürün. Hemen yorumlarıma geçiyorum.

  • Meyveli kokusuna bayılıyorum ilk olarak bunu söylemeliyim.
  • Cildime sürdükten sonra beklerken hafif bir karıncalanma hissi oluşuyor.
  • Tuhaf olan ve oldukça hoşuma giden noktaya geliyorum şimdi. 😀 Maskeyi yüzümden çıkarırken dahi cildimde bıraktığı o yumuşacık hisse bayılıyorum.
  • Cildimi güzelce temizliyor. Çok ama çok sevdim.
  • Tüm cilt tiplerinin seveceğini düşünüyorum.

Sevgilerimle…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

3 comments

  1. Kokusu harika ötesi bunun ya çok beğeniyırum

  2. ayyy bu benim favorim çok güzel

Bir cevap yazın