Himalaya Anti Hair Fall Saç Dökülmesine Karşı Proteinli Şampuan

himalaya-sampuan

Merhaba güzel ailem. Eşim saçlarında dökülme problemi yaşadığı için uzun süredir şampuan olarak farklı bir markanın şampuanını kullanıyordu. Çok memnundu. O şampuan hakkındaki yazımı okumak isterseniz şuraya tıklayabilirsiniz.
Bende Gratis alışverişim esnasında Himalaya markasına ait saç dökülmesine karşı proteinli şampuanı görünce denemesini isteyerek aldım. Bu şampuanı da bayağı bir süredir kullandığı için yorumlama zamanımız geldiğini düşünerek bugün inceleyelim istedim.

himalaya-herbalshimalaya

Himalaya Herbals Saç Dökülmesine Karşı Proteinli Şampuan; 400 ml’lik bir ambalajda. İçeriğinde doğal Eclipta ve Butea Frondosa özleri bulunuyor. SLS, PARABEN ve RENKLİ NEMLENDİRİCİLER içermiyor. Fakat sülfatın farklı bir çeşiti içerik listesinde göz kırpıyor bize. 😉
* Saç köklerini beslemek,
* Zayıf saçları kökten uca güçlendirmek,
* Kırılmanın sebep olduğu saç dökülmesini azaltmaya yardımcı olmak,
*
Saç dokusunu onarmak ürünün vaatleri arasında.

himalaya-sac-dokulmesine-karsi-sampuan

Şampuan hakkında daha iyi yorum yapabilmek adına birkaç kez bende kullandım. Yoğun bir yapıya sahip değil. Traş köpüğü gibi kokuyor. Aynı zamanda hiç abartmadan söylüyorum traş köpüğü gibi köpürüyor. İlk defa bu tarz yapıya sahip bir şampuanla karşılaştım.
Eşim saçlarındaki dökülme oranının azalmadığını söylüyor. Ne artısını ne eksisini gözlemlemiş yani. Hakkında daha fazla konuşmak isterdim ama durum bundan ibaret. Fiyatı 10,00 TL.

Sevgilerimle…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

2 comments

  1. Merak ediyordum bu sampuani belki denerim bir gün ?

Bir cevap yazın