Highgenic Temizlik Ürünleri

Merhaba sevgili ailem. Sihirli Maviyle Anneler Günü Etkinliği‘nde Highgenic markası da sponsorlardan biriydi.  Highgenic, ürünlerini bu şekilde hoş bir kutunun içerisinde göndermişti. Şimdi tek tek hepsini inceleyeceğiz…

highgenic-temizlik-urunleri

Evimde milyonlarca temizlik malzemesi olduğu için bu Highgenic ürünlerini sona saklayıp, 3’ünü birlikte kullanıp, yorumlamak istemiştim. Kısmet bugüneymiş artık.

Kutudaki ürünler;

  • Highgenic Güçlü Yağ Çözücü,
  • Highgenic Silikonlu Temizleyici ve
  • Highgenic Narsprin Çok Amaçlı Temizleyiciden oluşuyor.

highgenic

Highgenic Güçlü Yağ Çözücü

Mutfakta şimdiye kadar kullandığım “EN İYİ YAĞ ÇÖZÜCÜ!” diyorum. Performansını ciddi anlamda çok beğeniyorum. Özellikle fırınlı ocaktaki yağlar çözmek için bir iki fıs yeterli oluyor. Anında çözüyor. İsmi gibi; GÜÇLÜ YAĞ ÇÖZÜCÜ yani. ♥

Ben sadece yanmış yağ kalıntılarını vs. temizlemek için değil seramik, cam, plastik ve laminant yüzeylerde de kullanılabilir. Tüm mutfağımda rahatlıkla kullanıyorum. Fazla çaba sarfetmeden, uğraşmadan temizlik sağlıyor.

highgenic-guclu-yag-cozucu

Highgenic Silikonlu Temizleyici

Cam, metal, mobilya, ahşap, plastik, araba gibi yüzeylerin temizliğinde ve parlatılmasında kullanılıyor. İçeriğinde yer alan silikon mineralleri sayesinde yüzeyde ince koruyucu bir tabaka oluşturarak temizliği uzun süre koruyor.

Kokusu falan çok güzel. Günlük temizliğimde sürekli elimin altında. Özellikle toz alırken harika oluyor. Yüzeylerden suyu, tozu, kiri itiyor. Cam temizliğimde dahi kullanıyorum. Antistatik formülü sayesinde toz tutmayı da geciktiriyor. İyiki tanıştık.

highgenic-silikonlu-temizleyici

Highgenic Narsprin Çok Amaçlı Temizleyici

Özel geliştirilmiş formülü sayesinde leke çıkarmada, banyoda, mutfakta, halı, koltuk ve perde temizliğinde güvenle kullanılıyor.

Çok amaçlı temizleyicileri çok severim. ☻ Genelde mutfakta yardımcı olsa da halı, koltuk lekelerini çıkarmada da çok başarılı bir ürün.

highgenic-narsprin

Highgenic ürünlerini ben çok sevdim. Sevgili arkadaşım İlknur’un etkinliğinde tanışarak kullanmaya başladığım bu markayı asla bırakmayı düşünmüyorum. ☻

highgenic-urunleri

Diğer ürünlerini de denemek istiyorum. Temin etmek isterseniz; Highgenic ürünlerinin birçok markette de satışları mevcut.

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere…

Hoşçakalın…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın