Hask Monoi Coconut Oil / Besleyici Parlaklık Yağı

1

Merhaba ! Bugünkü miniş konuğumuz; son zamanlarda hemen hemen her duş sonrası kullandığım Hask Monoi Coconut Oil (Besleyici Parlaklık Yağı). Açıkçası alırken pek büyük bir beklentim yoktu. % 100 doğal içerikli Moshos Garden Argan Saç Bakım Kompleksim bitmek üzereyken rastgele aldım bu ürünü. Moshos Garden hakkındaki yazım için buraya tıklayabilirsiniz. Fakat bu üürn %100 doğal içerikli olmamasına rağmen beklentimin çok üzerinde bir etkisi oldu. Islak yada kuru saça uygulanabilmesi yüzümü güldürmeye yetti. Çünkü saçlarım uzun, ince ve çabuk karışabilen yapıda olduğu için duştan sonra saçlarımı taramak  daha kolay oluyor.
Peki Ben Nasıl Uyguluyorum ?
Saçlarımı saç kurutma makinesiyle hafif kuruttuktan sonra nemli saçıma bozuk para büyüklüğünde ürünü avuçlarıma alıp, ısıttıktan sonra saçlarımın uçlarından başlayıp saç diplerime değirmeden eşit şekilde dağıtıyorum.  Sonra tarağımla hiçbir şekilde saçımla savaşmadan kolayca tarayabiliyorum.
Saçlarımı kuruttuktan sonra ise mis gibi hindistan cevizi kokusu eşliğinde saçlarım canlı, parlak ve sağlıklı görünüyor. Saçlarım hem yumuşacık oluyor, hem de ağırlık hissi yaratmıyor. Aynı serinin şampuanı ve kremi de var. Yakın zamanda onları da denemek istiyorum. Sizinde zayıf, yıpranmış ve sağlıklı görünmeye ihtiyacı olan saçlarınız varsa bu ürüne bir şans vermenizi kesinlikle tavsiye ederim. Fiyatı 8,90 TL. Gratis Mağazalarından satın alabilirsiniz.
Sevgilerimle… ♥

Bir cevap yazın