Hametan Krem Ne İşe Yarar? Nelere İyi Gelir?

Herkese merhaba bugün inceleyeceğimiz ürünlerden bir tanesi; Hametan Krem Ne İşe Yarar? Nelere İyi Gelir? Aslında belirtmem gerekir ki Hametan kozmetik birürün değil ilaç. Yalnızca eczanelerde satışı mevcut. Bu sebepten doktorunuza danışmadan kullanmanızı önermem. Biz doktorumuzun önerisi ile kullandık. Nelere iyi geldiğinden bahsedeceğim.

hametan-krem

Krem ve pomad olmak üzere iki farklı çeşiti olan Hametan’ın sarı renk krem olarak satılırken, mavi renkte olan pomaddır.

Cilde inanılmaz faydalarıyla bilinen hametan pomad faydaları arasında onarıcı ve yenileyici özelliği yer alıyor. Cilt yanıklarında, tahrişlerinde, yaralarda, pişiklerde iyileştirici özelliğe sahiptir. Bunların yanısıra sivilce ve yanık izleri tedavisinde de tercih ediliyor. Hatta iltihaplı sivilceler için de kullanılıyor.

Ben bunu bebeğimin pişiği için aldım. İyi geldi mi derseniz? Maalesef oluşmuş pişikler için iyi geldiğini söyleyemem ama nemlendirmesi, uzun süreler cildi yumuşacık tutması güzel. Pişik önleyici olarak kullanılması daha doğru.

Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

Bir cevap yazın