Gülsha Gül Özlü El Kremi

Herkese merhaba sevgili okuyucularım. “Cilt bakımıma dahil ettiğim yeni bir marka var!” demiştim birönceki blog yazımda. Okumayanlar için doğallığına tamamen güvendiğim gülsha markası! Üürnlerin içerisinden ilk ve uzun uzadıya denediğim ürün; gülsha tam gül suyu olmuştu. Detaylı yazısını okumak isteyenler TIK TIK…

Bugünkü konuğumuz ise; gülsha Gül Özlü El Kremi. Yazımı detaylandırmadan önce gülsha ürünlerinden yada bahsedeceğim el bakım kreminden satın almak isterseniz şuraya tıklayarak alabilirsiniz.

gulsha-urunleri

30 ml’lik bir tüpte bulunan gülsha Gül Özlü El Bakım Kremi;  gül esansiyel yağı içeren %99.8 doğal kaynaklı bir kremdir. İçeriğinde gül esansiyel yağının haricinde, Jojoba yağı, Avokado yağı, Aloe vera özü bulunuyor.

gulsha-el-kremi

İçeriğini incelemek isteyenler için şöyle bir fotoğraf iliştiriyorum şuraya…

gulsha-gul-ozlu-el-bakim-kremigulsha-elkremi

Küçük bir tüpte bulunduğu için en güzel avantajlarından biri çantada taşımak!♥ Benim ellerimde egzama problemi olduğu için kuruyup, çatlamaması, yara olmaması adına ellerimi sürekli nemli tutmak zorundayım. Bu sebepten çantam dahil evimin her köşesinde el kremleri, losyonlar bulunur. gülsha Gül Özlü El Kremi de bu anlamda hep yanımda.

Orta-yoğun bir yapısı var. Haliyle gül kokusu mevcut. Ben cilt bakım ürünlerimde gül içerikli ürünler sevdiğim için kokusu rahatsız etmiyor. Ellerimi güzel nemlendiriyor. Ayrıca tırnak etlerimi de yumuşacık yapıyor. Genel olarak memnunum. Aşağıdaki fotoğraflarda yapısını ve sürdükten sonraki elimde bıraktığı etkiyi göstermeye çalıştım.

gulsha-el-bakim-kremigulsha

Buraya kadar okuduysanız, teşekkür ederim. Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

Bir cevap yazın