Gülsha Arındırıcı Gül Tozu

Merhaba sevgili blog ailem. Daha önceki yazılarımda size yeni bir cilt bakım ürünleri kullanmaya başladığımdan bahsetmiştim. Bahsettiğim marka başlıktan ve görsellerden anlayacağınız üzere gülsha markası. Bugün inceleyeceğimiz ürün ise; gülsha Arındırıcı Gül Tozu.

gulsha-rose-dust

İçerisinde değerli esansiyel gül yağı, pembe kil ve gül yaprakları bulunan ayrıca Paraben, SLS, Sentetik Boya ve Koku içermeyen gülsha Arındırıcı Gül Tozu için bir nevi peeling diyebiliriz. Avuç içimize bir tatlı kaşığı kadar toz halinde bulunan ürünü döküyoruz. Bu tozu birkaç damla gül suyu (gül suyu yoksa su da olabilir) damlatarak krem kıvamına getirip cildimize masaj yapar hareketlerle uyguluyoruz. Sonrasında duruluyoruz.

gulsha-rose-dust-peeling

  • Haftada bir uygulamayı tercih ettiğim arındırıcı gül tozu cildimi ölü derilerden arındırıyor.
  • Cildimi pürüzsüz ve parlak hale getiriyor. Özellikle elimi yüzüme sürdüğümde o pürüzsüz hissi çok seviyorum.
  • Kullandıktan sonra hoş kokusundan mıdır bilmem cildimi rahatlattığını da hissediyorum.
  • Düzenli kullanımda cilt tonunu eşitleme vaadi de var. Benim şuan için leke problemim olmadığından bu konu hakkında maalesef bir gözlemim yok.
  • Benim karma, yer yer kuruluk olan cildimde herhangi bir iritasyona yol açmadı.
  • Her ne kadar tüm cilt tiplerine uygun olsa da içeriğinde bulunan kilden dolayı ben bu ürünün karma ve yağlı ciltlere uygun olduğunu düşünüyorum. Kuru ciltler de peeling sonrası güçlü bir nemlendiriciyle destekleyerek kullanabilir.

gulsha-rose-dust-

Seriden kullanacağım diğer ürünler hakkında yorumlarımı merak ediyorsanız bloğumu ara sıra takip etmeyi unutmayın.♥ Ürünlerden satın almak isterseniz şuraya tıklayarak alabilirsiniz.

gulsha-urunleri

Buraya kadar okuduysanız, teşekkür ederim. Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

Bir cevap yazın