Gülçiçek Naturel Gülsuyu

Gülçiçek Naturel Gülsuyu

Merhaba! Bugünkü konuğumuz Gülçiçek Naturel Gülsuyu. Benim gibi gülsuyuna özel bir ilgisi olanlar bilirler cildimiz için en temiz, en sağlıklı ürünün gül suyu olduğunu. Sürekli makyaj yaptığım için bende bundan iki sene öncesine kadar makyajımı temizledikten sonra cildim için bir losyon arayışına girmiştim ki, aklıma gül suyu almak geldi. Öyle sıradan bir markanın gülsuyunu da almak istemedim. Sonra bir arkadaşımın tavsiyesiyle Gülçiçek‘le tanıştım.
Kokusu başta biraz ağır gelebilir fakat katkısız bir ürün olduğu için gayet normal. Bir iki saniye içerisinde uçup gidiyor. Önceleri sadece cilt temizliğim için almış olsam da, şuan ihtiyaç duyduğum her anda elimin altında bulunduruyorum. Doğal olması içerisinde hiçbir katkı maddesi bulunamayan bir ürünü kim kullanmak istemez ?? Bu ürün YALNIZCA ISPARTA’DA YETİŞEN GÜL ÇİÇEKLERİNİN İŞLENMESİ SIRASINDA KATKISIZ OLARAK ELDE EDİLİYOR.
”Ya amaaaannn bi gülsuyu değil mi daha fazla ne işe yarayacak?” dediğinizi duyar gibiyim. Gülsuyu; cildinizdeki tıkanmış gözenekleri temizliyor ve nem dengesini sağlıyor. Yüzünüzde yada vücudunuzun herhangi bir yerinde çıkan sivilcelerinizin üzerine sürdüğünüzde sivilceleri doğal yoldan kurutmanıza fayda sağlıyor. Aynı zamanda karaciğere bağlı oluşan cilt lekelerine de yararlı olduğunu ve şaçların uzamasına ve güçlenmesine yardımcı olup, şampuanımıza biraz karıştırıp kullandığımızda etkisini görebildiğimizi de öğrendim. Bunu daha denemedim fakat deneyeceğim. Saf bir ürün olduğu için herhangi bir zararı olacağını kesinlikle düşünmüyorum. Satın almak isterseniz şuraya tıklayabilirsiniz.

Sevgilerimle…♥

3 comments

  1. Bende aldim da siyah nokta icin etkili olur mu acaba

  2. merhaba birşey soracaktım? ben geçen hafta bu ürünü aldım ama çok fena kokuyor sizce bu normal mi? yoksa aldığım yere götürmeli miyim?

    1. hayır canım kokusu normal 🙂 kullanmaya devam edebilirsin. memnun kalacaksın… Sevgiler ♥

Bir cevap yazın