Green Clean Baby Serisi

Herkese merhaba sevgili ailem. Bugünlerde bloğumun Anne & Bebek kategorisindeki ürün yorumlarımız daha da çoğaldı. Ee malum ilgi alanımız değişince böyle oluyormuş. 🙂 Bugünkü konumuz ise bebeğimin kıyafetleri ve eşyalarında kullandığım; Green Clean markasının Baby Serisi Ürünleri.

Bu markanın ürünlerini toplu olarak almadan önce bebeğimin kıyafetlerinde; Farmasi Bebek Çamaşır Deterjanı & Yumuşatıcı birde Uni Baby Sensitive Çamaşır Deterjanını da kullandım. Green Clean‘i ise onlardan memnun kalmadığım için değil tamamen farklı ürünler denemek istediğim için aldım. Amacım sadece çamaşır deterjanını almaktı ama seri olarak indirimde görünce hatta hepsini 82 tl gibi çok uygun bir fiyata görünce hemen aldım. Bu aradaürünleri Trendyol‘dan aldım.

İçerisinde GDO, FOSFAT, SLES, SLS, KLOR, PARABEN gibi zararlı kimyasallar bulundurmayan Green Clean markası ürün içeriklerinde organik ve doğal hammadde kullanıyor. 

GREEN CLEAN BABY ÇAMAŞIR DETERJANI

Organik lavanta yağı içeren deterjan 1 litre ve 20 yıkama kullanımına sahip. Yalnız ben her çamaşır yıkayışımda makinenin (9kg) tamamını doldurmadığım için yarım kapak kullanıyorum ve bu yüzden uzun süre gidiyor bana. Hafif lavanta kokusu mevcut fakat asla rahatsız etmiyor. Yıkayınca da zaten uçup gidiyor. Çoğu zaman tek başına, bazı zamanlarda yumuşatıcı ile kullanıyorum. Memnun kaldım diyebilirim.

GREEN CLEAN BABY ÇAMAŞIR YUMUŞATICI

Bebek ve hassas ciltli kişilerin çamaşırlarında kullanıma uygun olup, hafif çiçeksi bir kokuya sahip. Yumuşatıcı kullanımım çok değil ama arada sırada bazen ihtiyaç duyduğum zamanlarda kullanıyorum. Yalnız fark ettiğim bir durum da var ki; çamaşırların kırışıklığını azaltıyor.♥

GREEN CLEAN BABY BİTKİSEL LEKE ÇIKARICI

İçerisinde zararlı kimyasallar bulunmadığından dolayı diye düşünüyorum ki; leke çıkarma konusunda çok başarılı değil maalesef. Anında müdahale ederseniz etkili olabiliyor ama sonrasında (kuruduktan sonra vs) lekeleri çıkarmaya çalışırsanız zorluyor.

GREEN CLEAN BABY BİTKİSEL EMZİK BİBERON TEMİZLEYİCİ

İşte benim en sevdiğimmm! Daha önce yine aynı markanın doğal bulaşık sabununu biberon ve emzikleri temizlemek için almıştım. Fakat aslında bunu denemek istiyordum zaten. Setin içerisinde de görünce çok mutlu olmuştum.Kokusu şekerli sakız gibi. Kirli biberonlara çok az miktarda döküp çalkalayınca hemen temizleniyor. Çokkk seviyorum bittikçe alırım!♥

Sevgilerimle…♥

Bir cevap yazın