Gratis ve Mac Alışverişim

Herkese merhaba sevgili okuyucularım. Gratis ve MAC indirimlerinden bende yine birşeyler almasaydım asla olmazdı.☺ Gratis alışverişimin geneli ihtiyaca yönelik olsa da MAC alışverişlerim ise biraz zevk alışverişi oldu.☺İlk olarak Gratis alışverişlerimden bahsedeyim öncelikle.

gratis-alisverisim

Gratis’te çok büyük indirimler yoktu. Markalarda %30 dan %50 ye varan indirimler vardı. İlk çıktığı günden bu yana oldukça merak ettiğim, beyaz kalıntı bırakmayan Loreal Görünmez Kuru Şampuanlar‘dan “Tatlı Bahar Kokulu” olandan aldım. İndirimli fiyatı ile 26,90 TL’ydi yanılmıyorsam.

loreal-kuru-sampuan

Elidor “Doğanın Enerjisi” serisindeki saç kremlerinden çok memnun kaldığım ve şuan yine aynı seriden Hindistan Cevizli Saç Kremi bitmek üzere olduğu için bu defa da “Kakao ve Shea Yağı içeren Saç Kremini” aldım. İndirimli fiyatı ile 13,75 TL’ydi.

elidor-sac-kremi

İndirimde olmayan Sezer’in ayakları için kullanmak istediğimiz ve  uzun zamandır merak ettiğimiz Cettua Exfoliating Ayak Maskesinden aldık. Bu da 15,90 TL civarıydı.

ayak-maskesi

Yine indirimde olmayan ve yine çok merak ettiğim bir diğer ürün ise Gratis’in bünyesinde olan Beaulis markasının Twist İt Siyah Göz Kalemlerinden aldım. İlk olarak bu göz kalemini Sevgili Görkem Karman paylaşmıştı ve akmadığını söylemişti. Elimde çok fazla siyah göz kalemi olduğu için almaya fırsatım olmamıştı. Bu indirimde ilk olarak bir adet alıp bir kaç gün denedim. Çok memnun kalınca tekrar bir tane daha alıp, karaborsa olma ihtimaline karşı bir tane daha aldım. Fiyatı 10,95 TL.

beaulis-siyah-goz-kalemi

Loreal maske ve peelinglerini çok sevdiğim için %50 indirimde iken birde Saf Kil serisinden Eşitleyici Maskesinden aldım. Limon özü içerdiği için cildimi kurutur mu acaba? diye tedirgin oldum biraz ama yinede denemek istedim. Fiyatı 29,90 TL’ydi.

loreal-esitleyici-maske

MAC’te ise yılbaşı koleksiyonları da dahil olmak üzere farklı koleksiyonlarda %50 indirim vardı. Bende Shiny Pretty Things yılbaşı koleksiyonundan Dudak Kalemi + Ruj + Parlatıcı Setinden aldım. Fiyatı 139 TL’ye düşmüştü. Mirage Noir serisinden birde ışıltılı bronzer aldım. Fotoğraflarken çok acelem olduğu için bronzerın içini çekmeyi unutmuşum. Onun fiyatı da 94 TL’ydi.

mac-alisverisimac-alisverislerimac-mirage-noir

Ürünleri kullanınca inceleme yazılarını da yazacağım. Çok daha ayrıntılı fotoğraflarla yazılar gelecek elbette.

Buraya kadar okuduysanız, teşekkür ederim. Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

Bir cevap yazın