Gratis Beauty Kalıcı Oje Uygulaması

Herkese merhaba. Bayram öncesi kalıcı oje uygulaması yaptırmak için Gratis Beauty Tunalı Hilmi şubesini ziyaret ettim. Henüz bilemeyenler için öncelikle bahsetmek gerekirse; Gratis Beauty, Gratis Mağazalarına bağlı Güzellik Merkezleri.

gratis-beauty-pedikur

Gratis Beauty Güzellik Merkezlerinde;

  • Cilt Bakım Uygulamaları,
  • El & Ayak Bakımları,
  • Oje & Kalıcı Oje,
  • Nailart Uygulamaları,
  • Kirpik Uygualamaları ve
  • Kaş & Yüz Uygulamaları yapılıyor.

gratis-beauty-kalici-ojegratis-beauty-kaliciojegratis-beautygratis-beauty-manikur

Cilt bakım uygulaması için de hediye kartım vardı ama Ankara’da şuan için Gratis Beauty Mağazası sadece tek bir tane şubesi olduğu için cilt bakım bölümü yokmuş. Olsaydı eğer hem cilt bakımını, hem kalıcı ojeyi yaptırıp aynı zamanda bende kaş tasarımı da yaptırıp sizlere bir youtube videosu hazırlamayı düşünüyordum. Cilt bakım bölümü olmadığı için bende sadece kalıcı ojeyi yaptırdım ve bu şekilde blog yazısı hazırladım.

gratis-beauty-kalici-oje-uygulamasigratisbeauty-kalici-oje-uygulamasi

Öncelikle şunu söylemek istiyorum. Gratis Beauty çok hijyenik bir ortama sahip. Güzellik merkezlerinde en çok dikkat ettiğim şey budur. Hijyenik olmayan bir ortamda asla herhangi bir işlem yaptırmam. Bu konuda gönül rahatlığıyla Gratis Beauty Şubelerini tercih edebilirsiniz. Onun dışında ortama adım atar atmaz personellerin güler yüzüyle karşılaştığım için kendimi gayet rahat hissettim. Özellikle Ankara Tunalı Hilmi Şubesi’ndeki benimle ilgilenen Tuğçe Hanım’ı çok sevdim. Kalıcı oje uygulaması ve el bakımı ürünlerinde Thuya markasının ürünlerini kullanıyorlar.

gratis-beauty-oje

gratis-kalici-ojegratisbeautygratis-beauty-tunali-hilmi

Normalde hep bordo ojeler kullanan biri olarak bu defa tercihimi nude renklerden yana kullandım. Ve seçtiğim renk de dahil olmak üzere glam oje uygulamasını da çok beğendim. Şekilli fotoğraf çekinmem de anlayacağınız üzere beğendiğim belli oluyor değil mi? ☺ Kalıcılığı konusuna gelecek olursak ev işlerinden bir saniye ayrılmayan biri olarak yaklaşık 1 hafta boyunca rahatlıkla kullanabildim. Ama ellerim suyla-deterjanla haşır neşir olmasa rahatlıkla iki hafta kullanırdım.

gratis-beauty-fiyatlari

Merak edenler için fiyat listesini de çektim. Güncel fiyatları şimdilik bu şekilde.

Kısacası ben Gratis Beauty hizmetlerinden çok memnun kaldım. Diğer uygulamalarını da zamanla denemek istiyorum.

Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

2 comments

  1. Ben de bayram sonrası, tatil öncesi gittim ve ben de Tuğçe Hanım’a uygulama yaptırdım. Ne kadar dayanacağını merak etmekle birlikte, umarım tatilim bitmeden soyulmaz diyorum. Serçe parmağıma ben de taş yaptırmıştım; ancak, 2 gün sonra düştü :/ neyse, ojeler soyulmasın, kalan kısmı sorun değil. Senin renklerine de bayıldım! Çok sevgiler 🙂

    1. evet senin storyleri de izlemiştim. Çok hoş olmuştu tırnakların.:)♥ Bu arada taşlardan biri bende de hemen düştü. Güle güle kullan canım. Umarım daha uzun kullanırsın. İyi tatiller diliyorum.☺

Bir cevap yazın