Grace Day Yaşlanma Karşıtı Nemlendirici Krem

Yeniden hepinize merhaba! Grace Day markasından ikinci ürün incelememiz; Yaşlanma Karşıtı Nemlendirici Krem üzerine olacak. Daha önce aynı markanın ve hatta aynı serinin göz kremi incelemesini yapmıştım. Göz kremi incelemesini okumak isterseniz ŞURAYA tıklayabilirsiniz.

grace-day-yaslanma-karsiti-nemlendirici-krem

Grace Day Yaşlanma Karşıtı Nemlendirici Krem

İçerisinde Paraben bulunmayan, Kore menşeili bu krem; 100 ml’lik devasa bir kavanozda bulunuyor. Kullan kullan bitmez uzun bir süre. 🙂 Bu sebepten bence fiyatını da hak ediyor. Ürüne ulaşmak, satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

grace-day-yaslanma-karsiti-nemlendirici-krem-

  • Aşağıdaki fotoğraflardan da göreceğiniz üzere yapısı çok yoğun değil. Bu sebepten ciltle çabuk bütünleşiyor. Emilmesi bir 5 dakika kadar sürüyor. Fakat benim için problem değil. Cildimdeki o parlaklığı aynada gördükçe bile mutlu oluyorum. 🙂
  • İçerisindeki hyalüronik asit sayesinde, cildimi en alt katmanlara kadar nemlendirdiğini hissediyorum.
  • Gece sürüp sabah kalktığımda yüzümdeki o yumuş yumuş hissi çok seviyorum.
  • Bu arada makyaj altında kullanıma da uygun. Fondöten sürmeseniz dahi üzerine yaptığınız makyaj cilde tutunuyor.
  • Ben normal yer yer kuruluk yer yer karma ve hatta sivilcelenmeye oldukça müsait bir cilde sahibim. Benim cildimde kesinlikle sivilce problemi yaratmadı. Çok memnunum. Tüm cilt tipleri rahatlıkla kullanabilir. Belki yağlı ciltlere bir tık fazla gelebilir.

grace-day-marine-collagen

Nasıl Kullanılıyor?

Temiz cildinize yeterli miktarda ürünü kullanıyorsanız tonik-serum bakım ürünlerini kullandıktan sonra cildinize uygulayın.

grace-day-yaslanma-karsiti-nemlendirici-krem-kullananlarBuraya kadar okuduysanız, teşekkür ederim. Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Beni yakından takip etmek isterseniz aktif olarak kullandığım İNSTAGRAM hesabımdan takip edebilirsiniz. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

Bir cevap yazın